Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

ЕДИН от първите 10 който се възползват от услугите на сайта ще ПОЛУЧИ ЕДНА БЕЗПЛАТНА СТАТИЯ ОТ МЕН * купена от сайта *
Поздрави
Мажи
 
Последно редактирано:
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Само да кажа на който се регистрира :

Пишете тук или на лично защото не ви виждам юзърнеймовете, а ми отчита само, че сте регистрирани!

Поздрави
М!
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

А нещо такова за български има ли?
Трябват ми 10-тина статии на тема деца, детски продукти, възпитание и т.н. теми свързани с отглеждането на деца.
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Здравей,
Поне до колкото знам няма но ще ти пиша едно лично съобщение по тази тема!

А нещо такова за български има ли?
Трябват ми 10-тина статии на тема деца, детски продукти, възпитание и т.н. теми свързани с отглеждането на деца.
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Има, даже във форума има писано по темата - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55435

А нещо такова за български има ли?
Трябват ми 10-тина статии на тема деца, детски продукти, възпитание и т.н. теми свързани с отглеждането на деца.
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Има, даже във форума има писано по темата - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55435

Открии разликата:

iWriter : 240,952 писатели , сайт специално направен за да може да предложиш нуждата за съдържание пред голяма аудитория от писатели и най-компетентният да я поеме * може да го смениш веднага *

На фифи темата : един писател , един писател който ако не ти хареса трябва да смениш с друг ( не казвам нищо лошо за нея! ) но не с натискането на един бутон!

Мисля че сравнението не е някак си точно, пък и като темата която ти сподели има много!

Поздрави
М!

ПС: НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ С НИКОГО И НЯМАМ ТАКОВА ЖЕЛАНИЕ!
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Едно момиче развива нещо подобно за бг, но все още няма вного материали в сайта.
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Едно момиче развива нещо подобно за бг, но все още няма вного материали в сайта.

За това което ти споменаваш ключовата дума е ПОДОБНО по идея, но по функционалност е много различно. При нея автора пише каквото иска, а ти купуваш от каквото има готово!
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Е да. Само казвам. Ако му е полезно на потребития, защо да не се възползва.
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Е да. Само казвам. Ако му е полезно на потребития, защо да не се възползва.

Да де, и аз само до уточнявам какво точно е :)
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Добре, вече 4ма са се регистрирали ... моля пишете на лично съобщение за да ви включа в списъка за безплатната статия :)
 
От: Качествено съдържание на английски за Вашите сайтове

Добре колеги, вече сте 7 и никой не се обажда .. явно не искате БЕЗПЛАТНАТА СТАТИЯ :)
 

Горе