Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Blinky

Owner
DELTA.BG е една от най-новите компании на българския хостинг пазар.

Интересното е, че е съсредоточена в една по-тясна област от хостинга, а именно VPS хостинг. VPS (Virtual Private Server) е услуга, която предоставя на разположение цял сървър, а не само хостинг. На един физически сървър може да има няколко виртуални, като всеки работи отделно и има собствени параметри.

В ценово отношение, виртуалните сървъри са перфектната алтернатива на наетите физически сървъри, дори за по-натоварени сайтове.

Пакетите предлагани от DELTA.BG са подходящи за широк набор от нужди – от средноголям портален сайт, до виртуални магазини и дори малка частна хостинг компания! Един пример: Уеб-дизайн студиата искат към услугите си освен създаване на сайтове, да се включва и хостинга им. VPS хостинга е идеалното решение!

Имате нужда от пощенски сървър? Няма проблеми – регистрирайте си домейн (или излипозвайте вече регистриран такъв) и ще имате персонализирана лична поща, с която вашият бизнес ще има отличителна черта!

DELTA.BG предлага избор от 4 Linux-базирани операционни системи. Инсталацията е безплатна. За потребители, които нямат достатъчно опит в администрацията на такава ОС, фирмата оказва съдействие. Освен безплатната инсталация на ОС и контролен панел Webmin, по желание на клиента могат да бъдат инсталирани други панели, като cPanel, който компанията предлага срещу сумата от 20лв на месец.

Ако предложените пакети не отговарят на нуждите Ви, компанията е готова да направи персонална оферта извън тях, а преместването от друг VPS хостинг към DELTA.BG е напълно безплатно! Освен всичко това, до 31-ви Март 2010, компанията предлага две страхотни промоции:

1) регистрацияна .com домейн само за 10лв на година!

2) един месец безплатен хостинг, при заплащане на 2 месеца предварително!

За повече информация посетете сайта на фирмата: http://delta.bg/
 
Последно редактирано:
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Аз съм от бета тестерите на услугата и продължавам да я ползвам. Единствено сайтът ме дразни, защото е неподреден, но не ми се налага да го ползвам кой знае колко.
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Някой тествал ли ги е да сподели мнение дали са читави и дали свързаноста със САЩ и другите континенти е добра ?
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

И аз ползвам услугите им от самия им старт и съм страшно доволен, макар, че аз нямам кой знае какъв капацитет от уникални посещения, но въпреки това съм се сблъсквал с доста проблеми по други провайдъри на мои клиенти.

Доволен съм от скоростта и досега съм нямал проблеми с отварянето на страницата от потребители извън България.

По информация сървърите им се хостват от ЕвоЛинк, ако това ще ти помогне с отговора.

Лично аз ти препоръчвам услугите им.
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Хубави са цените. Дано издържат изпитанията на времето и предложат качествен съпорт.
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Съпорта е едно от нещата на които наблягаме и държим много .
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Аз също съм клиент вече на Delta.bg и съм изключително доволен. Дано всичко продължава така!
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Голяма реклама им направихте на тез' пичове :). 'Лева' си заслужихте.
П.С. В кръга на шегата. Ноу ъфенс. ;)
 
Последно редактирано:
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Коментара ти е неуместен понеже въпросните хора са клиенти на Delta.BG и по скоро те са заплатили за услуги от колкото фирмата на тях ;)
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Просто думите са излишни. Драго е супер пич и ми обърна такова внимание, което едвали някой собственик на друга компания би го направила. Хората си разбират от работата, нямам ядове никакви. Ако още се чудите от къде да вземете ВПС, delta.bg е вашето решение!!!
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Аз ги използвам от известно време, сайта е горе-долу натоварен 5-6к на ден, с доста импресии, тежък скрипт и понякога по над 300-400 онлайн и е много добре. Доволен съм, момчетата са много отзивчиви и помагат при проблем, даже ми звънят и по телефона :)
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

Просто думите са излишни. Драго е супер пич и ми обърна такова внимание, което едвали някой собственик на друга компания би го направила. Хората си разбират от работата, нямам ядове никакви. Ако още се чудите от къде да вземете ВПС, delta.bg е вашето решение!!!
Потвърждавам това. ;) Драго е страшен, което е отражение и за бизнеса му...мерси за мнението....сигурен съм, че има и други такива мнения. :)
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

http://svejo.net/story/internet/685616-delta-vps-hosting-blog-archive-zashto-da-predpocheta-vps-pred-spodeleniq-shared-hosting- Една добра статия за предимствата на ВПС пред споделения хостинг.
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

успех им пожелавам на хората
но конкуренцията е жестока и се надявам да оцелеят
 
От: Качествен VPS Hosting от Delta.bg

И аз ги ползвам и се кефа, че има такава компания. Support-а им е повече от преуникален!, пък и едно от вижданията им е, че клиента е затова за да задава 24 часа въпроси... какво да кажа повече... Цените за тези параметри са повече от перфектни! :) Скоростта е уникална, направих и доста тестове, абе не ми се говори простоо... изумен съм! Всичко е направено перфектно и всичко е изпипано при тях! Просто сериозна работа, :) хора няма какво да се чудите! Всичко е най-най. Това е реалната истина - DELTA.BG ! успех Ви желая момчета! :)
 

Горе