Кво му стана на фейса?

the.rampage.rado

Well-Known Member
Здравейте!

Директно на въпроса, за да пестим място на сървъра! :)

Днес не знам кво му става на фейса, но имам сигурно 20 нови фена на страницата при положение, че до днес имах 220.
Нямат връзка привидно помежду си, от различни градове са, нямаме общи приятели с тях.

Това някакъв спам ли е сега или какво?

Една от другите ми страници също има 1-2 харесвания днес, но тази първата направо ме озадачи...
Не плащам за реклама също така....

Нещо става...
 
От: Кво му стана на фейса?

Не знам какво се панираш за 20 лайка аз на страници дето спамя през 5 минути имам нови харесвания и не ми пука а ти за 20 лайка се чудиш от какво са .. :D
 
От: Кво му стана на фейса?

"Проблема" е че не съм спамил от 1 седмица абсолютно нищо, не вярвам да е и от фийда на приятели, защото са на различна възраст, различни градове (не мога да видя дали има общи приятели)...

Според мен са някакви фалшиви профили, но защо ме спамят по този начин?

Не може на страница на 2 години дето има 220 харесвания натюрел само днес да ми влезнат 20.... Има нещо нередно.
 
От: Кво му стана на фейса?

ФБ правят каквото си искат изкарвало ми е постове с няколко дни назад. Дори и да те спамят защо си мислиш, че ще стане нещо с 20 човека?
 
От: Кво му стана на фейса?

Здравейте,
От два дни имам следния проблем: След като вляза от профила ми във фен страницата, която съм направил, фен страницата не се зарежда напълно - показва само профилната снимка, снимката на корицата и последния пост, който съм споделил... Защо е така? На някой случвало ли му се е това?
 
От: Кво му стана на фейса?

Насра се. Ще се оправи и преди е ставало така.
 

Горе