Китайските дронове

vladko82

Active Member
Сега тъкмо гледах днешния военен парад на Китай и ми направи силно впечатление, т.е. по-скоро ме учуди, че след ядрените ракети минаха взвод дронове. Ама едно към едно с американските. :lol:
Точно на 45:00 минути във видеото: https://www.youtube.com/watch?v=YoC0Xcjko0A
 
От: Китайските дронове

Сега тъкмо гледах днешния военен парад на Китай и ми направи силно впечатление, т.е. по-скоро ме учуди, че след ядрените ракети минаха взвод дронове. Ама едно към едно с американските. :lol:
Точно на 45:00 минути във видеото: https://www.youtube.com/watch?v=YoC0Xcjko0A

https://youtu.be/YoC0Xcjko0A?t=45m0s
 
От: Китайските дронове

Сега тъкмо гледах днешния военен парад на Китай и ми направи силно впечатление, т.е. по-скоро ме учуди, че след ядрените ракети минаха взвод дронове. Ама едно към едно с американските. :lol:
Точно на 45:00 минути във видеото: https://www.youtube.com/watch?v=YoC0Xcjko0A

Учуди те, че приличат на американски дронове, а не на руски ли??!
И язе се чудвам
 
От: Китайските дронове

Ами то руски няма как да краднат, па да не говорим за авиацията на Русия, че ще ми станеш смешен.
Учуди те, че приличат на американски дронове, а не на руски ли??!
И язе се чудвам
 
От: Китайските дронове

Учуди те, че приличат на американски дронове, а не на руски ли??!
И язе се чудвам

Не, бластерче, по-скоро ме учуди, че ги вадят на показ като част от армията си и то на най-големия си военен парад. А това, че са 1:1 с хамериканските... може да са свалили някой и друг техен дрон на територията си. :)
 
От: Китайските дронове

Не, бластерче, по-скоро ме учуди, че ги вадят на показ като част от армията си и то на най-големия си военен парад. А това, че са 1:1 с хамериканските... може да са свалили някой и друг техен дрон на територията си. :)

Аха, и язе съм чувал легенди за китайското чудо
Казвали са ми - Вземи каквато искаш мостра маркова стока и я дай на китайците да ти направят оферта за повече бройки и ще бъде изпълнено едно към едно с оригинала, че даже и по-добро,,, но това са само слухове
 
Последно редактирано:
От: От: Китайските дронове

Аха, и язе съм чувал легенди за китайското чудо
Казвали са ми - Вземи каквато искаш мостра маркова стока и я дай на китайците да ти направят оферта за повече бройки и ще бъде изпълнено едно към едно с оригинала, че даже и по-добро,,, но това са само слухове

Нещо не си ме разбрал. Китайците правят 1:1 като им дадеш нещо, а в случая американците едва ли са им дали дрон, че да го копират. Остава варианта да са си свалили един или няколко на своя територия и..така. ;)
 
От: От: Китайските дронове

Нещо не си ме разбрал. Китайците правят 1:1 като им дадеш нещо, а в случая американците едва ли са им дали дрон, че да го копират. Остава варианта да са си свалили един или няколко на своя територия и..така. ;)

Излез от филма :D
Майтап няма. Заебете ги тия теми, толкова загубено време и CPU. Не си струва просто.
 
От: Китайските дронове

Китайците праят едно към едно дица, а другото произвоство е фалшиво или реплика
Само моят китайски смартфон е уригинален, ама мае срам даму кажа името на китайски
 
От: Китайските дронове

На която и да са държава да са дроновете все ще мязат като на другата. Аеродинамиката и физиката са еднакви и в Русия и в Китай и в САЩ и тук
 
От: От: Китайските дронове

Нещо не си ме разбрал. Китайците правят 1:1 като им дадеш нещо, а в случая американците едва ли са им дали дрон, че да го копират. Остава варианта да са си свалили един или няколко на своя територия и..така. ;)

Охо... още един девственик тук?

Мигар не знаеш че Иранците успешно приземиха (!!!) един щатски дрон като го излъгаха и поеха управлението в/у него. Дрона се приземи на иранско летище като пич. Светкавично се разглоби на 3 и отпраши във различни посоки щот иранците се опасяваха от удар (може и ядрен).

И това преди няколко години.
http://www.extremecentrepoint.com/archives/10537

Понеже тогава Иран бяха под економическо ембарго (дето още го има) и не могат да си продават нефта (Китай си го купува м/у другото) има разни слухове.
Ама като имаш 2 и 2 и операцията е + знаеш какъв е резултата.
 
От: От: Китайските дронове

Охо... още един девственик тук?

Мигар не знаеш че Иранците успешно приземиха (!!!) един щатски дрон като го излъгаха и поеха управлението в/у него. Дрона се приземи на иранско летище като пич. Светкавично се разглоби на 3 и отпраши във различни посоки щот иранците се опасяваха от удар (може и ядрен).

И това преди няколко години.
http://www.extremecentrepoint.com/archives/10537

Понеже тогава Иран бяха под економическо ембарго (дето още го има) и не могат да си продават нефта (Китай си го купува м/у другото) има разни слухове.
Ама като имаш 2 и 2 и операцията е + знаеш какъв е резултата.

Знам за дрона в Иран, но той си им стои там и го показват като ловен трофей. Според мен китайците са свалили поне няколко нови дрончета през последните няколко години на територията си, а американците мълчат, защото пищят, че Китай ги шпионира виртуално и някак си им е неудобно да кажат, че и те го шпионират, ама реално, с дронове.
 
От: От: Китайските дронове

Знам за дрона в Иран, но той си им стои там и го показват като ловен трофей. Според мен китайците са свалили поне няколко нови дрончета през последните няколко години на територията си, а американците мълчат, защото пищят, че Китай ги шпионира виртуално и някак си им е неудобно да кажат, че и те го шпионират, ама реално, с дронове.

Абе не го показват само - отдавна са го проучили детайлно. И китайците са им оказали помощ за което. Имаше и статии по въпроса, ама не ми се дирят сега.

Китай си имат проблеми със Тайван най-вече и навярно също са "приземили" това-онова. Тук вече историята мълчи.
 
От: Китайските дронове

Mobilio, китайците в региона вече може да се каже, че нямат проблеми. Япония и Южна Корея са основните сателити на САЩ в региона, ама южнокорейския лидер беше на парада им днес. Американосите сигурно вече имат ултиматум да се разкарат от региона, за да си запазят долара още някоя годинка жив. Даже специално на парада представиха най-новата си ракета ДФ-21, предназначена основно за поразяване на самолетоносачи и ескорта им. ;)
 
От: Китайските дронове

Те братушките имат ли дронове изобщо?
 
От: Китайските дронове

Нямат брат те пущат направо мигове сута и какво ли още не щото не им са нужни дрончета. :D
Те братушките имат ли дронове изобщо?
 
От: Китайските дронове

Те братушките имат ли дронове изобщо?
Аз честно казано предпочитам да не разбираме кой какво има. Начина по-който ще се разбере в действително, кой какво има няма да е приятен на никой :)
 
От: Китайските дронове

Абе дроновете спрямо 3-то поколение самолети къде се котират?

Иначе на външен вид ги докарават чайниците, пита се на нивото електроника.
 

Горе