Ключови думи за микро нишови сайтове!

Whattsup

New Member
Рейтинг - 83.3%
5   1   0
Всички знаем каква невероятна възможност са микро нишовите сайтове. Чрез тях може да печелим пасивни доходи от адсенсе или да направим добри пари, чрез афилиейт с много по-малко усилия от обикновенното. Намирането на ключова дума обаче може да се окаже по-трудно отколкото си мислим, поради тази причина аз предлагам услуга, за предоставяне на ключови думи на достъпни цени.

Пакети и Цени:


123+(1).jpg



Независимо от пакета, поръчката ви ще бъде готова до 48 часа.

Сега и вие можете да бъдете собственик на микро нишов сайт, само срещу малка инвестиция, която ще си я избиете още първият месец, щом класирате сайта си в топ 10. За да се уверите, че си върша работата качествено, пускам 3 ревюта.

3 Ревюта за хора с репутация 10+ и 100+ мения!




За връзка с мен: ЛС!
 

Прикачени файлове

  • 123 (1).jpg
    123 (1).jpg
    54.3 KB · Преглеждания: 32
Последно редактирано:
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Взимам едно ревю ако си съгласен
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Добре, ревютата свършиха. Следващите 10 потребителя получават 50% отсъпка.

На 3-мата потребители по-горе, ей сега ви пращатм ЛС с ключовите думи.
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Думата която получих е доста добра.
Има 2900 exact us търсения, CPC дава 25 лева, което няма как да е вярно, защото конкуренцията сред рекламодателите е LOW.
attachment.php

EMD.com /думата.com/ е свободен !!!

Препоръчвам :)
Screen Shot 2012-08-02 at 23.33.46.png
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

а аз все още чакам някой да сподели реални резултати от тези сайтове! Бая хора уж си направиха, но така и не разбрах файда дали има !

П.П. ясна ми е стратегията 10 сайта по 1$ на ден за 30 дена .... надявам се да не ми я обяснявате пак, а хората, които си поръчаха подобни сайтове какви са им наблюденията
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

alabam4eto при мен резултата най-вече дойде от афилиейт, не толкова от адсенсе. Реално ти трябва 2000+ пакет минимум за да може да си докарваш всеки ден кликове, както и да си в топ 4 поне, но при афилиейта е различно. Хубавото е, че нямаш толкова конкуренция и шанса да купят продукта чрез теб е доста голям.

Не казвам, че от адсенсе няма печалба, напротив, тази схема с 10 сайта от по 1$ на ден си е вярна.
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

alabam4eto
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30892, 38 страници сме разисквали, писах при мене как се развиха нещата след последните ъпдейти. Като цяло Гугъл не знае какво прави сайтовете дето спамих до дупка за в топ 3, другите дето преди вадиха пари са на 2ра страница, та нещата са г/д 1:1 от към пари, ама защото имах повече сайтове.

Whattsup, ако решиш да пуснеш едно екслузивно ревю пиши, ама да знаеш че не се впечатлявам лесно, имам вече над 10 такива сайта и съм виждал 5 пъти повече думи :)

Като цяло не са важни само търсенията. Важно е конкуренцията на рекламодателите да е поне медиум, като имам един сайт който е с low и вади най-много пари, така че не е 100% вярно. Важното е думата да е "buying" като цяло дори да има търсения много, не винаги е добре ако е за някфо инфо примерно виждал съм думи за животни, 7-8к екзакта ама ... Другото конкуренцията в серпа, не видях скрийшот на думите от маркет самурай или подобни.
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

И аз получих много- добра според мен дума с над 8000 месечни търсения, свободен .com домейн и цена на клик над 1.10 долара. Препоръчвам да използвате услугата
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

И аз получих много- добра според мен дума с над 8000 месечни търсения, свободен .com домейн и цена на клик над 1.10 долара. Препоръчвам да използвате услугата

А конкуренцията в СЕРП-а как е? Димитър беше попитал за самурая ама няма отговор все още
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Не ми е напълно ясна цялата схема с микронишовите сайтове. Регваш домейн с идеална дума. Инсталваш някой free wordpress темичка и пълниш с 5 статии по темата хакваш адсенс или афф банери и си чакаш парите за хостинга и интернета вкъщи на месец ли? :?
Поне така аз съм го разбрал. И ако нахакаш 20 такива сайта докарваш вече една минимална заплата докато си караш основната дейност.

Сега ще се радвам ако гурутата в тази област хванат червеният химикал и поправят грешките в мнението ми :)
А ако съм се ориентирал правилно съм навит да се пробвам с няколко пакета дори от тези с 50% намаление.
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Не ми е напълно ясна цялата схема с микронишовите сайтове. Регваш домейн с идеална дума. Инсталваш някой free wordpress темичка и пълниш с 5 статии по темата хакваш адсенс или афф банери и си чакаш парите за хостинга и интернета вкъщи на месец ли? :?
Поне така аз съм го разбрал. И ако нахакаш 20 такива сайта докарваш вече една минимална заплата докато си караш основната дейност.

Сега ще се радвам ако гурутата в тази област хванат червеният химикал и поправят грешките в мнението ми :)
А ако съм се ориентирал правилно съм навит да се пробвам с няколко пакета дори от тези с 50% намаление.

Трябва и да го класираш сайта на е в топ 3 на СЕРП-а, иначе има доста да чакаш. Има цяла тема, Димитър я беше дал http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30892
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Променям отстъпката.

Всеки, който закупи пакет до 15 авгут получава 30% отстъпка и 3 уникални статии с дължина от 500 думи!


Тези, които са запитали преди да съм променил отстъпката, имат право да избират между 50% отстъпка и новата промоция.
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

сайт дали ще е на птрва страница и английски думи ли ще са?
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

сайт дали ще е на птрва страница и английски думи ли ще са?
Той ти предлага самите думи поне аз така разбрах де.
От теб зависи дали ще изградиш и оптимизираш сайта така че да се класираш на първа страница :)
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Думите са английски, а дали сайтът ще е на първа страница зависи от твойте умения. Попринцип за МНС сайтовете не се изискват много умения, може да класираш сайта с основни СЕО познания.
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

Здравей, не видях при поръчка как бих могъл да заплатя?
 
От: Ключови думи за микро нишови сайтове!

И аз получих много- добра според мен дума с над 8000 месечни търсения, свободен .com домейн и цена на клик над 1.10 долара. Препоръчвам да използвате услугата

8к търсения, ама от кои? Мангали, бледолики с пари(УСА), има голяма разлика, в коя ниша е, защото можеш с тези 8к да не видиш кьорав клик. То ако става на въпрос и аз имам такива сайтове с 8к USA search, но няма кой да кликне на тях:)


ПП: един дърт търговец - съсед ми беше казал, че ако за един бизнес почнат да говорят бакшиши и безделници, значи е време да се махаш от този бизнес!
 

Горе