Кмета на Панагюрище за Предателството днес и Турското робство ...

biaaro

Well-Known Member
Не знам от коя партия е издигнат, ама мисля, че беше искрен. Рядко политик да си позволи да говори по този начин....


[video=youtube;xLX3-WRxU44]https://www.youtube.com/watch?v=xLX3-WRxU44[/video]
 
От: Кмета на Панагюрище за Предателството днес и Турското робство ...

Таман го гледам и чак не ми се вярва.
 
От: Кмета на Панагюрище за Предателството днес и Турското робство ...

Най-странното е че е от герб, а там знаем какво е налаганото мислене по въпроса, И Цветанов, и президеншата въртят сучат, такова нещо не могат да кажат. Присъствие ли не беше, кви ли не глупости, само и само да не кажат нещата с истинските им имена. Отдавам го на това, че човека е кореняк панагюрец, там е израснал и вероятно не може да се пречупи да говори политически коректно.
 
От: Кмета на Панагюрище за Предателството днес и Турското робство ...

В такива моменти съм горд, че съм от Панагюрище. Беше си го научил на изуст стихчето, но той е първия политик, макар и на общинско ниво, който казва нещата с истинските им имена. Имало е робство, имало е тирания, имало е кланета, имало е геноцит над българския народ.
 
От: Кмета на Панагюрище за Предателството днес и Турското робство ...

Не може да не го признаеш на америкаците - мислят в перспектива!
ето доказателство:

изследване във Франция за това коя страна е изиграла най-голяма роля за победата над нацистите
11222419_765403240246565_6240574398342146637_n.jpg


п.п. същото тече и в България. Може да не го усещате защото е бавно
 
От: Кмета на Панагюрище за Предателството днес и Турското робство ...

Същото тече, така е. Само, че на него може да вярват мангалите и лапетата (не че са малко де). Братушките са ни много важни за нас, колкото и да се правим на важни, лижейки задниците на американските политици.
 

Горе