Код за 35 % отстъпка в godaddy

От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

такива кодове получава всеки потребител на ГоДеди редовно на пощата си, да не говорим шернатите в нет-а, за къв чеп ни е
 
От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

  • За тези, които НЕ са потребители;
  • За тези, които са потребители, но са изключили всякакви известия/newsletters/promos;
  • За тези, които ги мързи да браузват в купища други сайтове, за да кликат, че да „разкриват“ кодовете и пр.
 
От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

Те пичове много вдигнаха цените. Преди месец имаше промо от $ 1.99, а вчера влизам и проверявам за един домейн ми показва 14.99 $ за com. Някой знае ли дали има актуални промо кодове за $ 1.99 или $ 2.99 за нови потребители.
 
Последно редактирано:
От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

Те пичоме много вдигнаха цените. Преди месец имаше промо от $ 1.99, а вчера влизам и проверявам за един домейн ми показва 14.99 $ за com. Някой знае ли дали има актуални промо кодове за $ 1.99 или $ 2.99 за нови потребители.


Ако има такова животно за нови потребители бих се възползвал и аз :)
 
От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

Ако може ми обесниш на ЛС имам интерес

Кое ти трябва?

Колегата да обесни за отстъпката, но обикновено към края на поръчката има поле в което да въведш кода и ти приспадат процента отстъпка. А за промоцията с евтините .com домейни, отиваш на тяхната Фейсбук страница гледаш няколко поста надолу. Има я публикувана офертата за 2.95. От там кликаш на линка и отиваш на страницата с офертата, заявяваш желан домейн, добавяш в количката и плащаш. Не се изисква въвеждане на код, автоматично дава цената 2.95 + 0.18 ICAAN fee и ти дава крайна цена за плащане 3.13. То е нещо като кампания за помощ за започване на нов онлайн бизнес.
 
От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

Щото форума е за споделяне на ресурси. Ако случайно някой няма код, а иска да си поднови някои домейни, които изтичат ... Освен това нека хората, които браузват и търсят промо кодове за GoDaddy да идват в "Предприемач".
 
От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

Пичове, в ен секцията съм го споделил сайта с купоните, ето го отново - винаги има актуални кодове за домейни от $1.99 до $3.00, често пускат и за доларче, а също така домейн + прайвъси за $4.00. Освен за домейни има и промо кодове за хостинг и други услуги в татето.
 
От: От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

Пичове, в ен секцията съм го споделил сайта с купоните, ето го отново - винаги има актуални кодове за домейни от $1.99 до $3.00, често пускат и за доларче, а също така домейн + прайвъси за $4.00. Освен за домейни има и промо кодове за хостинг и други услуги в татето.


Благодаря ще се възползвам :D
 
Re: От: Код за 35 % отстъпка в godaddy

Няма нито един валиден за подновяване :(

Пичове, в ен секцията съм го споделил сайта с купоните, ето го отново - винаги има актуални кодове за домейни от $1.99 до $3.00, често пускат и за доларче, а също така домейн + прайвъси за $4.00. Освен за домейни има и промо кодове за хостинг и други услуги в татето.
 

Горе