Кой е най-лекия браузър?

От: Кой е най-лекия браузър?

Не съм тествал тула, но наблюденията ми са, че Хрома е най-лекия/бързия браузър. Въпреки това, този бразузър не ми харесва и си ползвам като водещ лисицата, въпреки че ми създава ядове от време на време.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Lynx е най-бързият.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Лисика, товари и иска яко ресурс особено, ако е с много табове, хрома ми изглежда по-бързичък въпреки, че не съм го товарил толкова, но си ползвам лисицата. Хрома само за проверки на разни неща.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

"Browzar is an IE shell browser.." Не мисля да го тествам изобщо щом има връзка с IE :)
Бръмча си с хрома с постоянно отворени 10 табчета без проблеми :)
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Според мен такъв въпрос е излишен, освен за някой маниак , а такива са рядко срещани.
По правилният въпрос е кой е най-удобният браузър?
Пак е субективно, но за мен това си е лисицата, а като втори браузър ползвам Хром
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Хрома може да е лек ако няма добавки, иначе си товари доста. Аз съм с него, на мен пък firefox не ми харесва въобще.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Понеже програмирам имам сафари, опера, мозила, експлорер и хром, но за бързина хрома ми се струва най-бърз. Също така е най-удобен, въпреки че понякога много ме нервира при гоогле търсенето. Запецва на търсенето и му трябва рефреш...
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Понеже програмирам имам сафари, опера, мозила, експлорер и хром, но за бързина хрома ми се струва най-бърз. Също така е най-удобен, въпреки че понякога много ме нервира при гоогле търсенето. Запецва на търсенето и му трябва рефреш...

Всичко да си върви добре, а пък това да ти е най-малкият проблем :)
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Chrome помазва всичко останало не само като бързина, ми и всякакви други възможности. Иначе ги ползвам всичките заради работата - бих казал, че въобще няма база за сравнение :)

M$ сега са нафлудили някакви мега агресивни маркетинг кампании за новото ИЕ - как ужким го били оправили най-после - пълни глупости, диша му прахта на хромата :)

E тука има едно сайтче, дето демонстрира възможностите http://www.chromeexperiments.com/tag/highest-rated/
Поддържа 3д графики и всякакви други неща, дето тепърва се обсъждат още.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

И аз съм за хрома, на второ място операта. Лисицата и ИЕ-то са ми много бавни и тежки с тия табове като ги наотварям.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

И аз съм за хрома, на второ място операта. Лисицата и ИЕ-то са ми много бавни и тежки с тия табове като ги наотварям.

Е те тука грешиш, лисицата, ако не го накича с 1000 плъгина кърти всички по скорост. Плс. не говори така за най-добрия браузър! ;)
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Е те тука грешиш, лисицата, ако не го накича с 1000 плъгина кърти всички по скорост. Плс. не говори така за най-добрия браузър! ;)

Да, няма спор, че добър, за определени тулчета и анализи примерно е супер, но за постоянно ми е тежичък и при 20-тина отворени таба и един премиер или фотошоп и почва да се влачи.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

хрома като пуснеш няколко таба и има едно видео от full hd бавно върви, но попринцип е ок
има базиран на chrome готин браузър на yandex http://browser.yandex.com/
opera върви на слаби компютри много добре

пуснете си един benchmark http://www.html5test.com/
 
От: Кой е най-лекия браузър?

На мен ми се струва, че операта ми е по-бърза от хрома, но това сигурно е понеже на хрома съм му сложил друг шаблон и доста фаворити. Иначе ползвам мозилата, заради повечето налични добавки, а и навика.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

На мен ми се струва, че операта ми е по-бърза от хрома, но това сигурно е понеже на хрома съм му сложил друг шаблон и доста фаворити. Иначе ползвам мозилата, заради повечето налични добавки, а и навика.

операта е по бърза правилно преценяш
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Някой знае ли защо толкова са се втурнали да вдигат числата на версиите при Мозила и Хром? Мозилата стана 17 версия за нула време, а Хрома е над 20?

Иначе най-удобен ми е "лисицата". Като функционалност, добавки, визия и подредба. ИЕ продължава да е недоразумение за мен. Докато ми зареди и нервите ми скъсани.
 
От: Кой е най-лекия браузър?

Хрома е по-бърз от лисицата, обаче аз съм си фен на опашатото животоно. Тоя хром не ми е удобен и го ползвам само за проверки и прочие. Пък и ме дразни идеята Гугъл хептем да ме се следят кво правя ...
 

Горе