Кой е Stephen Karsch?

Synthetic

Active Member
Наскоро забелязах, че няколко души от форума на предприемач линкват с този анчор. Та въпросът ми е защо и КОЙ всъщност е този Stephen Karsch ? Опитах с google, но там резултатите не бяха конкретни...

Някакви идеи? Пратих и ЛС на някои от хората, които линкват в подписите си въпросното име, но още чакам отговор... :)


Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Кой е Stephen Karsch?

баси, изненадвам се от вас колеги - как може толкова години да се занимавате с онлайн бизнес и да не сте чували за Stephen Karsch?!?!
 
От: Кой е Stephen Karsch?

баси, изненадвам се от вас колеги - как може толкова години да се занимавате с онлайн бизнес и да не сте чували за Stephen Karsch?!?!

За мен, всичко свързано с него е истински урок за онлайн бизнеса днес и развитието му като цяло... Лично много научих от него!
 
От: Кой е Stephen Karsch?

Сега вече разбрах. Все пак ми излизаха резултати, кой от кой по-различен. Няма един човек с това име, нали така? А и виждам, че в SERP-а има сайтове, които са оптимизирани за различни личности с това име!


Поздрави:)
 
От: Кой е Stephen Karsch?

баси, изненадвам се от вас колеги - как може толкова години да се занимавате с онлайн бизнес и да не сте чували за Stephen Karsch?!?!

А аз си мислех, че ти не разговаряш с хора, които не са чували за Stephen Karsch. Разочарова ме! :(
 
От: Кой е Stephen Karsch?

И защо пък трябва да знам нещо за някакъв интерент гуру? Не се заяждам питам.
 
От: Кой е Stephen Karsch?

Ако някой реши да осветлява да каже, че и на мен ми чудно кой е, но ме мързи да се ровя из гошо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Горе