Кой колко печели от интернет?

limoeg

New Member
Дайде отговор на въпроса . Колко пари изкарвате от Интернет. Да се ориентираме за какво става дума. Аз за мене си знам. Изкарвам ужасно много за българският стандарт. Но не знам това много ли е или малко като цяло. Та колко изкарахте за последния месец?
 
limoeg каза:
Дайде отговор на въпроса . Колко пари изкарвате от Интернет. Да се ориентираме за какво става дума. Аз за мене си знам. Изкарвам ужасно много за българският стандарт. Но не знам това много ли е или малко като цяло. Та колко изкарахте за последния месец?
Аз все още не изкарвам, а ще споделиш ли колко изкарваш ти.
 
Съжалявам ама напоследак се дразня от глупави постове.

"ужасно много" - 5-10 лева?

Пускаш тема и неказваш колко правиш? Интересно 8)
 
аз мисля, че трябва да си на пазара няколко години, за да говорим за печалба.
Като дойде момента в който сайта ти да покрива разходи, като ток за сървъра, хостинг, домейн, подръжка, ъпгрейд и т.н. тогава идва печалбата.
Според мен пари под 100-200 лв на месец не са пари... В този бизнес трябва да са хиляди, за да има за какво да се говори.
 
Ами ужасно много казват .....

Ами "ужасно много е" казват хората като им кажа колко изкарвам. На пазара съм от 2 год, няма да кажа колко точно но да речем доста доста повече от 3000. Долара.
 
Re: Ами ужасно много казват .....

Пропуснах да спомена нещо много важно - не на българския пазар естествено. Но не съм тука да се хваля а да видя на къде съм. нали знаете че парите никога не стигат...винаги може още
 
Re: Ами ужасно много казват .....

limoeg каза:
Пропуснах да спомена нещо много важно - не на българския пазар естествено. Но не съм тука да се хваля а да видя на къде съм. нали знаете че парите никога не стигат...винаги може още

Ок кажи на кой пазар за да се ориентираме и ние, ако искаш дай линк и към сайта ти. Темата е интересна само и други потребители да се включат и да пишат каква им е печалбата.
 
Re: Ами ужасно много казват .....

Ами предполагам се досещаш по какви причини не мога да дам сайта. Продавам невероятни глупости но на голям пазар пълен с глупаци - и естествено добре се печели. Тука става дума колко? Просто да се ориентираме кое е малко и кое много.
 
През зимата изкарвам най-много (най-вече американците купуват хапчета за отслабване), но обикновено съм доволен с $500 на месец от афилиейт програми.

Като не броя AdSense и платените консултации, изкарвам значително добри пари от продаване на продукти по интернет.
 
Продавай ти

$500 на месец от афилиейт програми????? ами това е комисионна. Продавай ти бе човече. а не да работиш за някой друг и той да обира парсата. Нали се сещаш колко ще ти е печалбата за същото нещо ако не си посредника с комисионната
 
Re: Продавай ти

limoeg каза:
$500 на месец от афилиейт програми????? ами това е комисионна. Продавай ти бе човече. а не да работиш за някой друг и той да обира парсата. Нали се сещаш колко ще ти е печалбата за същото нещо ако не си посредника с комисионната
Аз хубаво ще продавам, ама кой ще ми произвежда продукта?! Хайде стига простотии вече.
 
Re: Продавай ти

Приятелю - продуктите са произведени. Само чакат някой да ти продаде. Ще ти пусна ключовата дума за заbогатяване онлайн - "DropShipping".
 
Re: Продавай ти

limoeg каза:
Приятелю - продуктите са произведени. Само чакат някой да ти продаде. Ще ти пусна ключовата дума за заbогатяване онлайн - "DropShipping".
Предпочитам единствената ми работа по интернет да е какво да напиша като съдържание и какъв домейн да избера, отколкото да започвам своя фирма с всичките там нерви. :wink: Личен избор. Не ме интересува колко пари бих могъл да направя с drop shopping. Предпочитам да правя пари от affiliate marketing.

Поне даде нова и интересна гледа точка за бизнеса по интернет, която мога скоро да развия в блога.
 
Re: Продавай ти

Прав си - въпрос на избор. Аз лично никога не съм се занимавал с affiliate marketing. Просто нямам време. Но не е лоша идея да направя нещо подобно с моя сайт - други да продават за мен и аз да печеля. така и аз доволен и те доволни. Нямам време. Но просто говорим за различи неща. Аз говоря за печелене на пари от интернет търговия - а ти от интернет реклама. различни начини - ама може да ги съчетаем
 
Re: Ами ужасно много казват .....

limoeg каза:
Ами "ужасно много е" казват хората като им кажа колко изкарвам. На пазара съм от 2 год, няма да кажа колко точно но да речем доста доста повече от 3000. Долара.

Пропуснах да спомена нещо много важно - не на българския пазар естествено. Но не съм тука да се хваля а да видя на къде съм. нали знаете че парите никога не стигат...винаги може още


За нивото може да погледнеш това (това за сео-та но си е валидно и за ппц и афилиейт уебмастъри) Може да приемеш че си от добрите :) и си на път към 10 ниво :) или ще си първият тук които го е ударил :) (незнам колоко е доста повече)


limoeg каза:
$500 на месец от афилиейт програми????? ами това е комисионна. Продавай ти бе човече. а не да работиш за някой друг и той да обира парсата. Нали се сещаш колко ще ти е печалбата за същото нещо ако не си посредника с комисионната

Тук не съм много съгласен отговорих защо в другата тема.

Предимстовото на афилиейта е че не се занимава с нищо друго освен маркетинга на сайта си но си плаща цента за това изразено в намалени печалби в сравнение с дропшипинга.

Когато си на 4%-5% комисона разликата може да е огромна но като си 40%-50% или дори повече% печелите що годе по-равно с програмата а е нохасъл и можеш да въртиш и 10 програми едновременно защото мислиш само за маркетинга

limoeg каза:
Приятелю - продуктите са произведени. Само чакат някой да ти продаде. Ще ти пусна ключовата дума за заbогатяване онлайн - "DropShipping".

В нета няма по-добър начин за забогатяване. Всичките са еднакво добри стига да си достатъчно постоянен да ги следваш. И нон стоп да си опън маинд за нови добри идеи без да зарязваш старите си проекти :)

В този ред на мисли бих се радвал ако споделиш във форума една листа с няколко дропшипъри които са проверени че са коректни и пращат продуктите :) Ще от полза за всички на което и ниво да са :)

ПП Да направиш твоя афилиейт програмта е много добра идея :) а ако даваш добри комисионни тук сме ти таргет маркет :) и може да понаправим малко кеш съвместно :) Ако имаш накави въпроси по темата питай :wink:
 
Re: Ами ужасно много казват .....

Мисля че съм на ниво 10. Смятам че с това с което се занимавам съм достигнал максимума. в Топ 5 съм в Гугъла по основната ми ключова дума, имам средно по 2000 посещения на ден в сайта, средно 150 продажби на месец. Давам за реклама около 2000$ на месец. Тук в този форум съм точно както каза ти за нови идеи. И понеже не съм се занимавал аффилиейт - не знам дали ще има полза от това ако го направя - в смисъл и други да продават вместо мен и да получават от мен комисионна. И всички идеи са добре дошли за мен
 
еми аз такова...хъх.. :oops: 180$ от блоггинг за 8 месеца :roll: и лошото е че ако гугъл Апфдеита не завърши скоро изгарям от една програма и ми се резват приходите
 
Не се сърди - ама е малко. Това са по 20-тина долара на месец. Ами си вложил поне малко усилия - ще ти е ясно че няма смисъл. Пробвай друго..
 
Ами да си кажем

така е . Зависи кое за кого е малко и много. За това написах темата. Да се ориентират хората и да знаем някакви граници ако има такива. И понеже аз написах темата - май е чесно да кажа аз колко печеля на месец. Е естествено няма да кажа точно. ДО да речем някакъв ориентир все пак - доста повече от 3000$ на месец. Чакаме другите.
 

Горе