Кой, според вас, е най-посещаваният български сайт?

BG-mnenia

New Member
Аз предполагам, че най-посещаваният български сайт е gsmarena.com - Alexa Rank: 346

Знаете ли други сайтове, притежавани от българи, с по-добър "Alexa Rank"?
 
Това са най-посещаваните сайтове от България.

Интересно е, дали има уебсайт с по-голям трафик от gsmarena, който да е притежание на българи.

Браво на хората, даже ме радва ако наистина са от БГ , да си харчат милионите със здраве :)
 
Браво на хората, даже ме радва ако наистина са от БГ , да си харчат милионите със здраве :)
Българи са, проверих им фирмата в ТР. Интересното обаче е, че важна информация от финансовите им отчети, публикувани в ТР, е заличена - изглежда, че си крият приходите и печалбата. Не мислех, че подобни заличавания са законни, но явно са, щом ТР не са им направили проблем при публикуване на отчетите.
 
Това са най-посещаваните сайтове от България.

Интересно е, дали има уебсайт с по-голям трафик от gsmarena, който да е притежание на българи.
Това е в случай, че хората имат инсталиран това към браузъра.

Иначе някои гледат гемиуса, други алексата...трети нелсъна...но истината е някъде там. Аз лично мисля, че си има няколко начело с бг мамата....днес бг, инвестира и така...по мои наблюдения де. :)
 
Това е в случай, че хората имат инсталиран това към браузъра.

Иначе някои гледат гемиуса, други алексата...трети нелсъна...но истината е някъде там. Аз лично мисля, че си има няколко начело с бг мамата....днес бг, инвестира и така...по мои наблюдения де. :)
:rolleyes: Opps, прав си
 
Аз лично мисля, че си има няколко начело с бг мамата....днес бг, инвестира и така...по мои наблюдения де. :)

Той трафика на спортала > мамата+днес+инвестора

Sportal.bg - ноември 2016 - уникални на ден: 322 534
http://corp.sportal.bg/bg/media/1-sportal.bg

2012 - Над 600 статии публикувани всеки ден.
http://corp.sportal.bg/bg/about_us
 
Всички сайтове за мерене на пишки са абсолютни чекиджии.
Не си пазя записката - как новия ми сайт, с няколко страници, според алексата, бе на място 700 в България и под 500 000 глобално!
 
Всички сайтове за мерене на пишки са абсолютни чекиджии.
Не си пазя записката - как новия ми сайт, с няколко страници, според алексата, бе на място 700 в България и под 500 000 глобално!
Алексата в момента отразява трафика бързо и вярно. Едно време имаше проблеми.
 
По-скоро въпросът трябваше да е 'Кой е най-печелившият сайт притежание на българи?' :)
 
Алексата в момента отразява трафика бързо и вярно. Едно време имаше проблеми.
Дали?
Малък сайт на половин година, без код на ГА, Алексата не го вижда.
 
Алексата в момента отразява трафика бързо и вярно. Едно време имаше проблеми.
Според Алексата брадва.бг са минали Блиц, Спортал и Вести. Че са един от най-големите български сайтове спор няма, но не вярвам да са минали блиц и вести. Като гледам в similarweb са по-назад от тях, и то не с малко
 
Брадвата е една помийна яма, не бих го нарекъл сайт. Повечето им "новини" са пълен фейк.
Да видим приказките на Г и Ф дали ще се реализират, т.е да отсвирят сайтовете с фейк новини, макар че не ми се вярва
 
Трябва да има две , даже три категории:

1. Най-посещаван бг сайт.
2. Най-печеливш сайт на българи.
3. Най-посещаван сайт в бг.

А това, че един сайт е най посещаван, грам не значи, че е и най печеливш. ;) Дори напротив в чести случаи.
 
А това, че един сайт е най посещаван, грам не значи, че е и най печеливш. ;) Дори напротив в чести случаи.

Прав си @Blinky даже преди бях чел за Vbox7 са били на загуба но сега не знам как седят нещата вече може да са и на плюс.
 
Прав си @Blinky даже преди бях чел за Vbox7 са били на загуба но сега не знам как седят нещата вече може да са и на плюс.
Да, идеален пример е точно vbox7, следван може би от teenproblems, който е към инвестора....той е просто допълнение в портфолиото....има много примери. Големи сайтове, с доста трафик, а реално са на ръба на оцеляването. Някои поради това, че са зле управлявани, а други просто защото черпят много ресурси, а пазара, на който оперират е съвсем неблагоприятен, а друг модел трудно сработва или и той не вдига с много печалбата. Вече зависи много.

За мен перфектното съотношение е - сайт с нормален трафик (да речем за бг 5-10К на ден и печалби от поне 1-2К), но за жалост не е точно така. Освен, ако не си в играта на CPM рекламите от агенции и богати рекламодатели. Но това е друга тема.
 

Горе