Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

sporter

Member
Рейтинг - 100%
33   0   0
Трябва ми човек които да напише 20 уникални статии на английски език по 500 думи всяка на обща тематика ( интересни факти ,любопитно,интересни места по света и подобни ) общо казано на тема интересна за масовия потребител .Очаквам оферти за срок и цени ( за 100 думи и цялата поръчка )тук или на лично !
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

Хващай си Светлето и хич да не ти пука. ;)
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

Получих оферти от 4-5 човека ще изчакам още предложения и до 1 ден ще напиша кои ще изпълни поръчката .Благодаря на всички които се отзоваха !
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

Колегата radeff се зае със задачата отново благодаря на всички които ми писаха .
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

Ако някой предложи оферта от 1 лев на 100 думи няма да откажа още 10 статии по 500 думи всяка !
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

Здравейте! Ако още е актуална обявата съм съгласна на 1лв на 100 думи :) Оставям ви скайп ако имате интерес да се свържете с мен:silvia.stankova3
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

И аз съм съгласен на офертата за лев на 100 думи! Разполагам с Cambridge сертификат за ниво C2. Телефон за връзка мога да дам на лично съобщение.
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

Здравейте! И аз съм съгласна 1 лев за 100 думи! Пишете на лично ако сте съгласен. Мога да пиша на всякакви теми - мода, интересни факти, някакви клюки за известни личности, интересни места и изобщо всичко. Пишете на лично.
 
От: Кой ще ми напише 20 статии на английски ?

Отново търся човек който е съгласен да ми напише 10-20 статии на цена 1 лв 100 думи за възможно най- кратък срок . tamy_vd работи по превод но ми трябва още 1 човек . Пишете тук или на лично !
 
Последно редактирано:

Горе