Продава се: Коледен рекламен пакет за вашите сайтове

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Предлагам коледен пакет на реклама към ваш сайт от мои сайтове

Пакет 1: Линкове към ваш сайт на видно място
Тема на сайтове: картички, пожелания, картички за коледа и нова година, пожелания за коледа и нова година
Брой сайтове: 12
Времетраене на рекламата: от 1 ноември до 31 януари
Минимум импресии за целия период: 15 милиона
Разположение: в сайдбаровете на сайтовете на видно място
Изисквания: не се приемат сайтове свързани с хазарт и залагания. Най-подходящи са сайтове свързани със забавление, подаръци, промоции и всичко свързано с продажби покрай коледа и нова година.
Предимства: получавате линк на видно място, който би имал кликаемост и би ви помогнал за по-доброто индексиране на вашият сайт. Сайтовете са с богата история, добър пейдж ранк и отлична индексация.
Промо цена на целия пакет: 1800 лева

Пакет 2: Банери към ваш сайт на видно място
Тема на сайтове:
картички, пожелания, картички за коледа и нова година, пожелания за Коледа и нова година
Брой сайтове: 12
Времетраене на рекламата: от 1 ноември до 31 януари
Минимум импресии за целия период: 15 милиона
Възможност на банерите: ротиране до 5 ваши рекламни банера (сочещи само към 1 сайт) за една рекламна позиция
Изработка на банери: безплатна изработка на банерите
Изисквания: не се приемат сайтове свързани с хазарт и залагания. Най-подходящи са сайтове свързани със забавление, подаръци, промоции и всичко свързано с продажби покрай Коледа и нова година.
Промо цена: 1.50 лева на 1000 импресии. Минимум поръчани импресии, разпределени за периода 1 милион
Промо цена на целия пакет: 1.00 лев на 1000 импресии. Един банер за целия период видим на всички страници във всички сайтове от пакета. Изработвам безплатно до 10 банера, които да се ротират. Следене на кликаемост за всеки банер и максимално оптимизиране с цел още по-добра кликаемост всеки ден.
Предимства: това е възможно най-евтината цена за 1000 импресии в България, като успеваемостта може да се окаже и по-голяма от много други сайтове, които искат много по-високи цени. Дизайна на сайтовете ми е изчистен и рекламите се виждат много добре. Много добра кликаемост. Сайтовете са с богата история, добър пейдж ранк и отлична индексация.

Предимства, когато рекламирате в мои сайтове:
1. Следене на кликаемост на банерите
2. Изготвяне на 10 банера, които да се ротират
3. Следене на успеваемостта на банерите и съответно изключване и добавяне на нови с цел по-голяма кликаемост
4. Издаване на фактура - начислява се 20% ДДС
5. Реални кликове от сайтовете ми, които се индексират отлично
6. Всички сайтове са с богата история и стабилни в посещенията и времето
7. Абсолютно реални посещения на сайтовете ми и най-важното: хората стоят на сайтовете ми достатъчно дълго време

За контакти:
Град София
Николай Николов
Тел: 0884150018
Скайп: nikste2
 
Последно редактирано:
След въпросите, които бяха зададени към мен да поясня:
- минималните брой импресии, които може да се поръчат е 1 милион и може да бъде за целия период от 3 месеца или само декември месец, когато е Коледа
- при издаване на фактура се начислява 20% ДДС върху посочената цена
- банерите могат да бъдат изготвени до 24 часа и поставени веднага
- поставянето на банери става веднага след плащането
- плащането става само по банков път
 
Коледа наближава и ако има още желаещи да рекламират нека се свържат с мен посочените телефон или скайп. Независимо, че има пакет за 3 месеца, който е от ноември до януари, предлагам и пакет от 2 месеца - декември и януари, които са най-активни от страна на потребителите.
 

Горе