Колекция интересни телефонни номера

DANGERZONE

Member
Попаднах на това, може на някой да му е в полза http://bgsimcard.com/?page=globul
 
От: Колекция интересни телефонни номера

Не че искам да правя сечено на пича, но номерата ми се струват скъпички. Аз ако ще копувам номер за някаква дейност освен лично ползване бих си взел един 0700 или 0800. Гледах цените за година и не бяха толкова скъпи :)
 
От: Колекция интересни телефонни номера

аз не ги продавам, просто попаднах на тях чрез фейсбук и някак си не ми е присърце да броя 200 левчета за номер, беше ми любопитно, дали някой от вас би го направил :)
 
От: Колекция интересни телефонни номера

Я така и така темата е в кофата някой ако знае да каже от къде ги визмат тези номера?
 
От: От: Колекция интересни телефонни номера

Я така и така темата е в кофата някой ако знае да каже от къде ги визмат тези номера?
Най вероятно или е служител или има познати служители в фирмата които му ги взимат номерата (в повечето случаи са на предплатени карти на които им пише номера отзад)
 
От: От: Колекция интересни телефонни номера

Я така и така темата е в кофата някой ако знае да каже от къде ги визмат тези номера?

Основно служители на операторите въртят тая търговйика, щото имат достъп до номерата. Айде на Глобул и Вива номерата на предплатените карти се виждат отзад и примерно кат идеш в некое магазинче, можеш да си избираш (ако служителите вече не си прибрали хубавите). Докато предплатените Мтел-ски номера не се виждат и единственото продавачите, там и разните служители, могат да видят какъв е номера.
 
От: От: Колекция интересни телефонни номера

Основно служители на операторите въртят тая търговйика, щото имат достъп до номерата. Айде на Глобул и Вива номерата на предплатените карти се виждат отзад и примерно кат идеш в некое магазинче, можеш да си избираш (ако служителите вече не си прибрали хубавите). Докато предплатените Мтел-ски номера не се виждат и единственото продавачите, там и разните служители, могат да видят какъв е номера.

да, знам че се виждат отзад номерата
и аз предположих че има техен човек за да подбират толкова много номера
 
От: От: Колекция интересни телефонни номера

да, знам че се виждат отзад номерата
и аз предположих че има техен човек за да подбират толкова много номера

и аз така предположих, защото както гледам са изключително много и само на какви цени, то като, че ли си купуваш запазен номер за автомобил, образно казано :shock:
 

Горе