Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

uni-web

Well-Known Member
Значи преди имаха дупликейт страница от: http://www.btv.bg/live , сега вместо да редирекнат ми зачукали там друго и страницата вече е със слаш накрая http://www.btv.bg/live/ :lol:

Ненормални IT, и журналя , водещи и какво ли не работят там. :D
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

:?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Оправиха го много бързо, не че и сега е както трябва, но си върбаха старото...
:?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:
 
Re: От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Някой изобщо гледали БТВ? Аз спрях преди 3-4 години, много рядко ги гледам вече. Покрай Сървайвър ги гледах редовно, но иначе не.
Гледа, гледа. Нали като го е закъсал с активния въглен при припиване, му трябва нещо да предизивка връщане на алкохола назад по пътя си.

Гледам ги заради Комиците и ..... абе май заради това само. Столичаните също, но нещо поагинаха и те. Медията е скапана. България Он Ейр е за новини. За сериали Фокс, Диема, тв7.
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

First off, BTV не е "голяма" медия, а е медия в страна с население, колкото не особено голям град - deal with it !

Второ, начина, по който работят медиите, независимо от стила, вида и типа им - новини, телевизия, вес`ници, радиа и т.н. в частта със СЪПРИКОСНОВЕНИЕТО им с Informational Tech-No-LOL-ogy е много специфичен, особено съпротивителен ( като магаре на мост, sort of ) и специално антиеволюционно ретрограден. Нещо като сблъсък на епохите, така че не ги съди толкоз жестоко - просто е трудно да си проправят път нови, правилно-модерни компютърни тенденции. Най-често не е така, че не са им квалифицирани хората от персонала, а че докато си проправи път правилната и адекватна промяна, fix( поправка )/patch, каквото и да е - става особено бавно, освен ако не е застрашаващо ежедневната им оперативност. Мисли във времеви термини от седмици - в най-добрия случай, през месеци и години в по-често срещаната ситуация. И то не е защото не се съгласяват и т.н. меринджейните и прочее, а защото са твърде заети да бъдат окопани в статуквото си.

Дори и да им цъфнеш с имейл или обаждане до правилния човек, вероятността да ти обърнат внимание е минимална, и ако го сторят ще е след бая ми ти време.

Това са нЕкои детайли от кухнята, много са неприятни, особено ако треа се занимаваш лично, но това е свързано и с мащаба на операциите - нали сам каза, че били големи ахахааха

Cheerz.

За протокола - работя в глобална, неновинарска медия, с много контакти, интеракции и съприкосновения и с телевизии, и с новини, и с пустите вес`ници по целио свет, братчед.
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Не може да се отрече на НоваТВ, че напреднаха доста...
бтв лежат на стари лаври и на няколко предавания (комиците, столичани в повече и най-много на някое музикално)

бтв се свързва главно с турски сериали. Преди само няколко години едва ли някой предполагаше, че нова ще ги измести толкова лесно..
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Някой изобщо гледали БТВ? Аз спрях преди 3-4 години, много рядко ги гледам вече. Покрай Сървайвър ги гледах редовно, но иначе не.

Аз тв не гледам. Свалям си от нета филмите и сериалите, които следя и ги стриимвам на смарт телевизора чрез Samsung link.
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Предприемачи гледат телевизия.
И после се чудим, що са такива резултатите от изборите...
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Предприемачи гледат телевизия.
И после се чудим, що са такива резултатите от изборите...

Защо да не гледат? Кой човек не гледа телевизия или това, че сме предприемачи не трябва да гледаме. :D
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Над три години съм без телевизор и имам доста повече време за всякакви неща.
Новините научавам в движение от радио Хоризонт - доста са обективни и разнообразни.
Да се гледа новинарско предаване по телевизията е 95% загуба на време. Освен ако не се държи на рекпамите.
Останалите предавания са филми и комерсионално-клюкарски продукции - нищо полезно.
 
  • Like
Реакции: 9876
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Над три години съм без телевизор и имам доста повече време за всякакви неща.
Новините научавам в движение от радио Хоризонт - доста са обективни и разнообразни.
Да се гледа новинарско предаване по телевизията е 95% загуба на време. Освен ако не се държи на рекпамите.
Останалите предавания са филми и комерсионално-клюкарски продукции - нищо полезно.

Клюкарски предавания не гледам. Три години ако искарам без телевизор... Аз 1 месец няма да мога да изкара, е ако се опитам ще изкарам, но за мен лично няма смисъл да се лишавам.
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

Над три години съм без телевизор и имам доста повече време за всякакви неща.
Новините научавам в движение от радио Хоризонт - доста са обективни и разнообразни.
Да се гледа новинарско предаване по телевизията е 95% загуба на време. Освен ако не се държи на рекпамите.
Останалите предавания са филми и комерсионално-клюкарски продукции - нищо полезно.

Правилно мислиш.
Новините по тв са вредни. Казал го е и Робърт Грийн в книгата 50-ят закон. Медиите са най-големият източник на страховете на хората. Медиите правят хората да са страхливи. От книгите могат да се научат много неща пък и развиват мисленето.
Обичам да гладам филми и сериали понякога, но не обичам бг аудио, реклами и посредствени сериали. Смятам, че няма смисъл да се плаща за тв канали, които дават реклами и затова не плащам. Най-новите епизоди на сериалите, които следя ги има качени в торентите и от там мога след като ги сваля да ги гледам в удобно за мен време.
 
От: Колко малоумни хора работят в "големите медии" като БТВ!

И аз така, ако е пуснат в кухнята ще чуя нещо инакот бая време не съм го пускал
Над три години съм без телевизор и имам доста повече време за всякакви неща.
Новините научавам в движение от радио Хоризонт - доста са обективни и разнообразни.
Да се гледа новинарско предаване по телевизията е 95% загуба на време. Освен ако не се държи на рекпамите.
Останалите предавания са филми и комерсионално-клюкарски продукции - нищо полезно.
 

Горе