Колко мога да искам за фейсбук станица?

avgustinov

New Member
Здравейте,

като експерти или поне такива със повече опит от мен, според вас колко пари мога да искам за да продам страницата :

Благодаря!

azsum

Active Member
еми по принцип по 1 ст на фен вървят, но сега в тази криза няма кой да ти даде и толко, така че около 100 / 150мисля че и ралната цана на тази страница

avgustinov

New Member
еми по принцип по 1 ст на фен вървят, но сега в тази криза няма кой да ти даде и толко, така че около 100 / 150мисля че и ралната цана на тази страница
Благодаря!

elflame

Active Member
Не мислиш много правилно :) страниците от давна не вървят на 1ст а и никога не са били на 1ст. много зависи от страницата а и това не е някакъв продукт с определена цена всичко е въпрос на договорка чисто и просто :) Една страница струва толкова колкото е готов някои да даде за нея :)

В случая на тази страница цената е доста ниска (казвам го като човек които изкупува страници нямам интерес към конкретната много е малка) - цената е ниска поради няколко фактора първо малкия брой фенове - страницата е с конкретна тематика кубрат пулев което ограничава адски много ползването и за правене на пари от страницата и трето в името е записано ОФИЦИЯЛНА ФЕН СТРАНИЦА което би довело до много репорти ако някои я вземе с каквато и да е търговска цел :) Нали не си представяте да пускате обувки за продаване вътре ще има репорти дори и съдебен иск може да ти докара ако случайно някои от обкръжението на Пулев попадне до нея!

С две думи цената е 20-30лв.!

kpetrov

Well-Known Member
Хъм, то би трябвало точно в тази криза да вървят повече нет историите.

zack

Active Member
Здравейте, незнам дали тук е точното място, но искам да попитам за моята страница колк омога да взема, тъй като тя е много стара, но отдавна не беше работено с нея. Ето линк към нея, моля някой компетентен да я оцени. https://www.facebook.com/Travelnewss/
Не струва нищо. По-скоро има смисъл човек да развие нова, отколкото да се мъчи с тази, която освен всичко е и наспамена...

mart1to

Member
Направи я 200к и ще ти кажа колко струва
Тези със по 4,5к почти никой не се интересува от тях.

Горе