Колко от вас ползват Digg

Ползвате ли Digg


  • Общо гласове
    269

Pesho1978

Well-Known Member
Правя си едно малко проучване, надявам се да ми помогнете, мисля че ще е от полза на всички участници във форума.

Въпроса ми е: Колко от вас ползват Digg и колко е популярен той сред българските уеб мастъри?
 
icakis каза:
MacTeP каза:
icakis каза:
сложи една анкета по-добре. и на мен ми е интересно

Много просто парче съм... Благодаря ти за идеята

не, просто виж колко е часа, нормално :)

Ако не съм пил, часа не ми пречи, страното е че в случая не съм пил ;)
 
Аз наскоро не съм, но мисля да почна.:) Някакви впечатления от хората ползващи го. Трафика ми е ясен ще за качество. Но говоря за сео, някой на му ползва сео преимуществата и да е забелязал добри резултати от него. Мерси за отговорите предварително. :)
 
Blinky каза:
Аз наскоро не съм, но мисля да почна.:) Някакви впечатления от хората ползващи го. Трафика ми е ясен ще за качество. Но говоря за сео, някой на му ползва сео преимуществата и да е забелязал добри резултати от него. Мерси за отговорите предварително. :)

Ако не си на първа страница, трафика е доста смешен. За първа страница незнам как е... все още :) Главно го ползвам за SEO, линковете не са лоши, но има мрежи с доста по-силни линкове. За момента главно го проучавам от любопитство

btw Digg имат нов алгоритъм, който е доста гнусен... ама който се задълбае ще го усети...
 
аз досега съм го ползвал често, но след като ме баннаха преди няколко месеца по-рядко го ползвам(преди няколко дни се регнах :) )

иначе трафик почти никакъв ако не си на 1-ва страница... обаче се въртят разни оферти в ДП за по 30-50 долара 1-ва страница... интересно..
 
Pin2, Digg е social bookmarking site. Пускаш новини с линкове към сайтовете си и хората гласуват. Използва се за привличане на трафик.

Използвам Digg, хич не ме интересува, че банват акаунти. Регистрацията отнема една минута :lol: За бързо индексиране и трафик е много добро решение.
 
SSH_ON каза:
Аз имам сигурно над 100 регистрации. Даже не си помня последния акаунт.
Като трябва да спамя, просто се регистрирам отново. Splash & Go така да се каже :lol:
welcome to the dark side. learning you are :twisted:
 

Горе