Колко се чака за Adsence

charka

Member
Здравейте, колеги, вчера (около обяд) си направих Адсенсе акаунт и пуснах две рекламки в сайта ми обаче към нстоящия момент все още стоят само празни полета :(
Та, това нормално ли е, защото като ги качих, Г. каза, че могат да се забавят около 2-3 часа, а минаха около 23
 
От: Колко се чака за Adsence

Ако вече си одобрен, може да се наложи да изчакаш още ден или два. И при мен в началото рекламите стояха като празни полета и трябваше да се изчака.

Другия вариянт е да имаш някъде из сайта повече от 3 банера на страница.
 
От: Колко се чака за Adsence

Ами не , единия банер е в дясната колона, а другият съм го качил в един пост, между редовете. Аз си помислих да не би нещо да съм оплескал с качването ,но явно трябва да се чака.
 
От: Колко се чака за Adsence

Изчакай! Ще се появят. Ако е система като Джумла или WP използвай асинхронен код :beer:
 
От: Колко се чака за Adsence

WP e за асинхронния код сега четох за първи път, ако махна сега старите реклами и сложа асинронен, цялото чакане наново ли започва ?
 
От: Колко се чака за Adsence

Да, аз го прочетох определено сега ще сложа такъв, благодаря ти много за инфото !
 
От: Колко се чака за Adsence

При мен лично продължи около седмица процедурата. Успех!
 
От: Колко се чака за Adsence

При мен всичко е тип -топ вече... три дни отне !
 
От: Колко се чака за Adsence

Аз имам следния проблем акаунта одобрен,сайта одобрен всичко както трябва а реклами не се показват.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.Може и срещу заащане.
 
От: Колко се чака за Adsence

от две седмици, до никога, 3 пъти и става зле
 
От: Колко се чака за Adsence

от две седмици, до никога, 3 пъти и става зле

Както съм си написал само номера на улицата ....
 
От: Колко се чака за Adsence

после импровизираш ако не са твои данните
 
От: Колко се чака за Adsence

Аз имам следния проблем акаунта одобрен,сайта одобрен всичко както трябва а реклами не се показват.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.Може и срещу заащане.

След като си активирал рекламите ще ти се показват жълти празни полета, там, където си ги позиционирал... След около 3 дни (поне при мен бяха толкова) Гугъл ще си постави там рекламите :)
 
От: Колко се чака за Adsence

Здравейте!

Одобриха ме за Адсенс.
Сложих три реклами, две в сайдбара и една в поста. Вече няколко дни е активна само едната реклама в сайдбара. Другата седи празна, а тази в поста изобщо не я виждам къде е.
Защо не активират и другите?
 
От: Колко се чака за Adsence

Здравейте!

Одобриха ме за Адсенс.
Сложих три реклами, две в сайдбара и една в поста. Вече няколко дни е активна само едната реклама в сайдбара. Другата седи празна, а тази в поста изобщо не я виждам къде е.
Защо не активират и другите?

Нещата малко се промениха...
Показа се и другата реклама в сайдбара. Само тази след поста я няма...

Нормално ли е да нямам нито един клик, за около 200 импресии :oops:
 
От: Колко се чака за Adsence

Нещата малко се промениха...
Показа се и другата реклама в сайдбара. Само тази след поста я няма...

Нормално ли е да нямам нито един клик, за около 200 импресии :oops:

Нормално е да! Сигурно ти върти най-скапаните реклами като на нов сайт. Или не може да намери подходящи реклами според съдържанието. Имай предвид също така, че е летен период и в някои ниши CTR-а е доста слаб. Също така не изключвам варианта да не са ти добре разположени рекламите, да не са подбрани цветовете и размерите.
 
От: Колко се чака за Adsence

Да направя и аз едно питане по темата:
Има ли някой , който си е пускал 2 различни акаунта на един и същ адрес ? Смисъл дали би било проблем за адсенс.
Или аз мисля да пусна на майка ми а писмото тоест адреса да е на съседката до нас дали ще има проблем от към адсенс да не стане да трупам приход и накрая да чакам от умрял писмо ..... :D
 

Горе