Колко струва подобен сайт?

vicbg

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Колко струва подобно нещо? celebrity-twin(дот)com

Ако сте попадали на подобен скрипт, да препоръчате нещо?
 
От: Колко струва подобен сайт?

403 - Forbidden: Access is denied.
You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied.
 
От: Колко струва подобен сайт?

Заслужава ли си 1000 лева за подобно нещо? Някъде тук имаше тема как да се "слепват" две снимки с php. Предполагам, че за е нещо такова е било. И чак па "алгоритъм за изчисления"... повечто кухи лейки, които ще използват приложението просто ще си умрат от кеф да си видят грозния нацупен фейс до коя и да е рандом снимка на "звезда".

Ъплоуд форма + айакс за центриране на изображението + въпросния php дет да ти залепи снимките и да им добави рамка с текст стил "приличаш на тоя у десно" и един share it бутон ми се стува, че може да се направят и за по малко... или пропускам нещо?
 
От: Колко струва подобен сайт?

@white_pawn е прав, пък и това на този сайт е точно такова..
Качих случаен скрийншот и ми намери двойник с 81% прилика. Направо ми иде да дам 6 кинта за да видя коя звезда прилича на сайт, отворен в мозила..
 
От: Колко струва подобен сайт?

@white_pawn ако си правил нещо подобно, прати ми да видя.
 
От: Колко струва подобен сайт?

@white_pawn ако си правил нещо подобно, прати ми да видя.

Далеч съм от писането на код. Просто си разсъждавах върху клавиатурата. Но из форума може да се намери някой да сглоби нещо. Естествено може да ти напудрят система и за повече от илядо лева. Мисълта ми беше, че аз лично не виждам смисъл.

Съжалявам, че не откривам и темата за която говорех. Просто не ме интересуваше чак толкова и не запомних кой я беше пуснал.
 

Горе