Колко тежите

кг ?


  • Общо гласове
    162
От: Колко тежите

120+ живо тегло...а колко плюс ... аз си знам хахахахаха
 
От: Колко тежите

Е все пак трябва и височината да оказва влияние, аз съм 192см и за това си тежа около 96-97, ама ако бях някой 165-170 щях да съм "дундьо" :)
 
От: Колко тежите

еиййй аз съм 56 :) най после съм дигнал малко, въпреки това съм най-лек след ади
Идеята м ибеше да си избера някой по-лекъчък съфорумец в тъмното да изБИЯ един линк :d
 
От: Колко тежите

Аз съм 85.6 по последни изчисления :) Ама съм си ок за височината си, това е като оправдание за тежкото ми толовище. ;) Най-много сме в мойта категория. :)

Искам да каже едно браво за анкетата, яко си я бива :) Давайте си мерките, даже и анонимно :)
 
От: Колко тежите

с килограмите всичко е нормално като гледам ...няма никой в първите три категории :)
 
От: Колко тежите

метър и деведесет - 130 килограма както се пее в една песен ама сам хими билдърче иначе
 
От: Колко тежите

момчетата в мойта женската категория леко с перченето че по принцип жени не се бият ама за вас не отговарям :)
 
От: Колко тежите

миналата година, като бях на лекар и ме теглиха....46 бях,
а не съм пораснал на ръст.
То най-добре се свалят килограми пред компа - някаква цикльорска игра ( л2 уоу ) и ще сваляш не ами....
 
От: От: Колко тежите

миналата година, като бях на лекар и ме теглиха....46 бях,
а не съм пораснал на ръст.
То най-добре се свалят килограми пред компа - някаква цикльорска игра ( л2 уоу ) и ще сваляш не ами....

Е ти на колко години и колко висок си? Това ако си 170 или повече изглеждаш като скелет?
 

Горе