Колко често трябва да качвам статии? Как да ги оптимизирам?

toretic

Member
Здрасти,
Днес забелязах колко много непубликувани статии имам на компютъра си, уникални статии.
27 статии са като цяло, качвам ги по 1-2 на ден, т.е. презапасявам се, но дали това е добре, опитвам се от много време да разбера цифрата статии необходима на един сайт за да стане по-популярен, да, разбирам, че всъщност е по-важно една статия да е интересна, може да има сайт със 10 статии и 1000 посещения на ден и сайт със 1000 статии с 10 посещения на ден, но все пак трябва да има някаква цифра, някакво съотношение.
Искам да развия мой сайт, предлагащ статии и други екстри, линквам статиите една друга, но все още не мога да докарам някакви доволни посещения и се чудя колко статии според вас е нормално да се качват на ден.
Също така, как мога да ги оптимизирам тези статии за да ми излизат по-горе? Изобщо не съм оптимизирал статии до момента освен добавяне в разни социалки...
коментиране в блогове като оставям линк към статията ще свърши ли работа? Алтернативи?

Дневните ми посещения в момента за статии само са около 100-120, мога ли да ги докарам до хилядарка?
 
От: Колко често трябва да качвам статии? Как да ги оптимизирам?

Колкото повече, толкова по-добре.
 
ами опредли кави са търсенията по думите в които се целиш и да знаеш че инструмента ги завишава... поне според мои наблюдения

Как се прави keyword research - стъпка по стъпка [ EN ]


след като си избереш думички това нагласи си текстове към тях и оптимизираи за даден киурс webceo може да си го ползваш за да ги гласиш страница по страница за даден киурд след това натрупваш линкове към съответната страница...

ако разчиташ на лонг тейл за моделите телефони там няма нищо устоичиво голям пик докато модела е хитов и после само запада и запада... дори и да си първи резултат...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Колко често трябва да качвам статии? Как да ги оптимизирам?

Здравей :).
Проверих линка който даде, полезна тема, но аз не си търся ключови думи, същото важи и за webceo(който не тачи български ключови думи).
Въпроса ми е как да оптимизирам статии.
Иначе всички инструменти надвишават... незнам как са ги измислили.. даже и гугльо, гледам и adwordskeywordtoolexternal, insights, trends, блабла накрая открия ключови думи с по 20 - 30 000 търсения, ида на първо място, тук си говорим за 1 думичка, не за 2-3-4... и айде, 1-2к трафик на месец, късам се....

Обаче пътя ми да дигна един сайт на първо място струва пари, затова ми трябва информация как мога да вдигна рейтинга на статия, чудих се за форумни профили дето сочат към статията, за коментари с моето име и url на статията, но незнам дали това ще помогне, оня ден ми писаха, че форумни подписи вече не помагат, четох днес в seobook, че и коментирането не бачкало... еми кво да правим тогава? сателитки за една статия... трудно
 

Горе