Конкурс за дизайн и изработка на лого

Статус
Not open for further replies.

mitkohristov

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте на всички в Предприемач!

Искам да обява конкурс за дизайн и изработка на лого за tennis-world.eu . Логото трябва да бъде във векторен формат.

Краен срок на конкурса: 10.04.2015 г

Победител: 100% ще има измежду всички взели участие в конкурса

Награда: финансова - 70 лева (След като обявим победителя, сумата ще се преведе по банков път)

Насоки: Логото ще се ползва за сайта, визитки и печатни материали, брошури, тениски, емблеми, пана и др. Към момента не искам да слагам някакви граници и да ви ограничавам от към идеи.

Наблюдавам от доста време останалите конкурси за дизайн и изработка на лого и знам, че тук има наистина добри дизайнери, които знаят как да си вършат работата. Именно за това се доверяваме на всички Вас в Предприемач и сме сигурни, че ще ни изненадате приятно.

P.S. Моля Ви не оспамвайте темата с излишни коментари.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Логото така ли ще се изписва tennis - world . eu или имате някакви други предпочитания, с eu на края или без, главни или малки букви?
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Логото така ли ще се изписва tennis - world . eu или имате някакви други предпочитания, се eu на края или без, главни или малки букви?

Здравей buymore,

предпочитам накрая да няма .eu в изписването. Но нека внеса малко яснота все пак :) Логото може да бъде изградено от двете първи букви TW и да има допълнителен надпис tennis-world; може да бъде направено само от името tennis-world, главни и малки букви няма значение(оставям на Вашата креативност) да не се изписва .eu в логото; може да бъде дума над дума(tennis отгоре, world отдолу) . Надявам се да съм помогнал, оставам на линия за всякакви допълнителни въпроси!
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Ето от мен едно на прима виста:

tennis_world.jpg
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Конкурс за дизайн и изработка на лого


Здравей ralicavalevaa!

Радвам се, че проявяваш интерес към конкурса. За съжаление не мога да отворя файла. Пробвай да го качиш пак, моля те! Може да качиш снимката тук и просто постави линка после като нов пост.
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Още една разновидност на първото ми предложение с което се надявам да събудя интереса на колегите или по-скоро на мъжката част и да се включат по-активно и тук, нямам предвид със спам:)

image.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Ето какво скалъпих сутринта:


и още едно
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Още едно в което търся оригинално съчетание между T и W на фона на топка за тенис, разбира се тенисиста удрящ точката на И-то не е нещо оригинално, но ми харесва и за това го включих, на сайта топката със съчетаните две букви нарочно стои между контена и фоновото изображение.
Шрифта не е задължителен, но търсих някакво сходство със шрифта на Wilson.

2015_04_01_212205.jpg
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Нещо семпло от мен
AZRQv1P.png
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

Здравейте на всички потребители взели и все още не взели участие в конкурса!

Радвем се, че част от дизайнерите в предприемач са дали своите предложения, но винаги може и по-вече. Преполовихме дните до края на конкурса. Очаквам още предложения. Надявам се разбира се :) Колкото по-вече, толкова по-добре.

Да вметна също така, че победителят ще бъде обявен в Понеделник - 13.04.2015.
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

@StillFree Още една идея от теб ?

Нова версия: 8037479P.jpg
 
От: От: Конкурс за дизайн и изработка на лого

ЕЕЕ чак толкова не можах да го избарам :-o
 
Статус
Not open for further replies.

Горе