Конкурс за дизайн на Лого

Nambawan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
за първи път решавам да пусна конкурс за Лого. Логото е за сайта www.mashini.bg. Това ще е онлайн магазин за машини от типа: Bosh, Makita, Honda, Einhell, Raider и тем подобни. Сайт за инструменти, строителна техника и машини за домашния майстор, строителя. Логото трябва да съдържа надпис "MASHINI.BG" - независимо с капс лок или пък не. Цветово се ориентираме към оранжево, черно, сиво, бяло и сходни или произходни на тях. Горе долу това са позволените цветове. Логото може да е както и стилно - така и нещо по-авангардно. Впоследствие ще правим и дизайн на сайта. Бихме се радвали да работим с някой който има опит в графичния както и уеб дизайна. Та ето сумираната информация:

Надпис: MASHINI.BG
Слоган: Не е задължително да има, ако измислите нещо и пасва към логото - сложете го.
Цветова гама: Оранжево, черно, бяло, тъмно сиво - или производни на тези цветове.
Дизайн: Може да е нещо стилно и просто, а може и да е нещо по-екстравагантно. Би било да се разбира само от логото че става на въпрос за машини :)
Награден фонд: 120 лв
Срок: от 07.02 до 14.02 / 2016 г.

Моля поствайте каквото направите тук.
Благодаря!
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за дизайн на Лого

Благодаря колега,понякога се бъгват нещата тук! Успех и на теб и на всички ,които ще се включат ;)
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Колеги, май ще спра темата защото ме е страх, че ще има 2/3 предложения за Лого. Моля ако има заинтересовани да пишат тук. Не искам да излиза, че не съм коректен пък за да избера лого ми трябват 10ина участника кажи речи. Пишете ако мислите, че не съм прав :)
Благодаря!
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Колеги, май ще спра темата защото ме е страх, че ще има 2/3 предложения за Лого. Моля ако има заинтересовани да пишат тук. Не искам да излиза, че не съм коректен пък за да избера лого ми трябват 10ина участника кажи речи. Пишете ако мислите, че не съм прав :)
Благодаря!

Добави и правило за поне 10 сериозни лога.
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Няма да има предложения, като конкурса не е по пуснат правилата на форума, тоест с гарантирана награда, сумата която си обявил не е малка и щеше да имаш поне 20 предложения, ако пък се съмняваш в качествата на дизайнерите тук, пускаш конкурс другаде или си поръчваш лого на конкретен дизайнер, но там принципа е същия.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за дизайн на Лого

Крайно време е тия подигравки да спрат: "Запазвам си правото да не обявя победител ако не ми хареса нищо".
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Ами аз не си правех сметка да не обявявам никой ако не ми хареса. Просто за първи път пускам такова нещо. Довечера май ще го опиша добре и пак ще го пусна и така...
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Ами аз не си правех сметка да не обявявам никой ако не ми хареса. Просто за първи път пускам такова нещо. Довечера май ще го опиша добре и пак ще го пусна и така...

Просто прочети правилата, понеже вече е задължително да се избира победител, а ако разгледаш предишните конкурси с такъв награден фонд може да разгледаш работата на момчетата от форума която е страхотна и 100% ще има предложения на професионално ниво ;)
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Ами аз не си правех сметка да не обявявам никой ако не ми хареса. Просто за първи път пускам такова нещо. Довечера май ще го опиша добре и пак ще го пусна и така...

Може намеренията ти да не са били лоши, но отстрани така изглежда. А и преди вече е имало такива случаи, някой да се прави на тарикат и целта е да се избегнат в бъдеще тези неприятни истории. В сравнение с други конкурси имаш добър награден фонд, а както и danko6 каза - тук има добри дизайнери и ще получиш добри оферти. А ако пък вече си затруднен сам да избереш победителя, то може да пуснеш гласуване и ние да го изберем (и това се е случвало).
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Няма гаранция, че ще има добри предложения, добре е да има минимален брой "сериозни предложения"
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Според мен трябва да се дава отрицателен рейтинг на такива "Коректни "хора като този господин,който е пуснал темата, да е жив и здрав :D
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за дизайн на Лого

Колега V1ppers0nn аз имам доста често този проблем с качването на файлове тук ! Гледам ,че и при теб не се виждат ;)
 
От: Конкурс за дизайн на Лого

Незнам!Просто ги качи някаде другаде и сложи линка тук ,така е най-добре :)
 

Горе