Конкурс за изработка на лого (40лв)

dudi

Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Здравейте колеги,
Във връзка с един нов проект, който разработвам бих искал да пусна конкурс за изработка на лого. Възнаграждението в него ще бъде 40 лева


Логото е за сайта time2fit.eu който ще бъде на фитнес тематика.
Край на конкурса: Вторник 12.07. 2011 20:00 часа


Обявяване на победителя: Сряда 13.07. 2011 след 12:00 часа, при липса на достатъчно участници или подходящо лого победител няма да бъде избран


Изискванията към победителя ще са psd файл, логото в 2 размера. При наличие на слоган, със и без слогана в 2-та размера.

Всеки е добре дошъл да даде своите предложения. Успех на всички :)


ПП: Възнаграждението се попучава чрез Epay, Moneybookers или банков превод
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Никой според мен няма да тръгне на прави лого при положение,че не се знае дали ще получи възнаграждение за това.
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

quote_icon.png
Първоначално изпратено отvalkbtb
Никой според мен няма да тръгне на прави лого при положение,че не се знае дали ще получи възнаграждение за това.


Има Itrader за тази цел :)

Нямаше предвид твоята коректност, а шансовете за спечелване на конкурса :) Между другото, тук има професионалисти, чиито оферти са за по няколко стотин лева за лого, но бюджета си е бюджет. Успех в начинанието, само бих желал да видим в темата предложенията и победителя. Така поне участниците ще имат възможност поне да си презентират уменията.
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Кои са двата размера, някакви насоки за цветова гама и стил? Към дамска аудитория ли е насочен, или към мъжка?
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Кои са двата размера, някакви насоки за цветова гама и стил? Към дамска аудитория ли е насочен, или към мъжка?
в гама и стил няма ограничения, що се отнася размерите ще бъдат уточнени след края, към момента може да публикувате размер по ваш избор, насочеността ще бъде унисекс
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

тук има професионалисти, чиито оферти са за по няколко стотин лева за лого
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

За толкова пари дори в момента може да си поръчаш сайт от фирмa :)

Само да допълня че става въпрос за тия "няколко стотин лева" а не за 40 лв. ;)
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

3554944o.png

Цветовете и размерите са по желание. Имам го и в Ai формат, но ако държиш мога и в PSD да ти го дам
 
От: От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Виж файлът 1774

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

като гледам досегашните предложения я по-добре си вземи един лиценз за AAA logo и се пробвай сам :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

За толкова пари дори в момента може да си поръчаш сайт от фирмa :)

Говоря за истинско ЛОГО. Нещо, с което можеш да градиш фирмена история.
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Ето няколко предложения и от мен. Нека има такива конкурси :)

logo-fit.jpg
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

тео, не ми се иска да коментирам спама ти, но факта, че определени хора дерат кожите на фирми и взимат 300-400 лева за лого, не означава че за 40 лв не може да се направи достатъчно добро лого. А фирмената история не се градни на логото, а на услугите или стоките предлагани от фирмата
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

няколкостотин лева за лого е поредният абсурд
успех :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

няколкостотин лева за лого е поредният абсурд
успех :)

За лого или още по-точно, за изграждане на цялостна фирмена идентичност цените са поне 4-цифрени!
Едно лого струва толкова, за колкото може да го продадеш. Клиенти всякакви...
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

За хора които не се занимават с това, може да ви се струва абсурд, но незнаете колко умения и труд се изискват, за да стане едно лого наистина добро. Цени от 100-200 лева за доказали се фирми и дизайнери са трохи. Тези пари не се дават за да отвориш програмата и да направиш нещо. Това не е цената за труда, а цената за креативността и уменията. Според вас добрият имидж на фирмата и добрата марка струват ли 20-30 лева? Или могат да струват стотици дори хиляди левове :)

Вярно е, че и за 20-30-40 лева може да се намери не лошо лого, но ако наистина искаш да градиш имидж и марка, ти трябва нещо наистина добро. Фирмената история не се гради от логото, макар то да е част от нея и да оказва влияние, но имиджа на фирмата зависи основно от логото, от маркетинга и от PR-a :)

Относно конкурса и аз ще се пробвам :p Ще видим какво ще излезе :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

Виж файлът 1776



като гледам досегашните предложения я по-добре си вземи един лиценз за AAA logo и се пробвай сам :)
Като гледам какво си наджасал на Матурите и Академиката, дано не си взимал какъвто и да било лиценз.

взимат 300-400 лева за лого
Именно за Лого, а не за Картинка В Горния Десен Ъгъл. И ако за тия картинки не вярвам някой да отдели повече от трийсетина минути, върху Лого може да се работи и месеци наред; от такова, разбира се малкият бизнес, а още повече някой си сайт изобщо нямат нужда.

 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

time2fitlogo.png


Ето едно предложение от мен :)
 
От: Конкурс за изработка на лого (40лв)

За няколко минутки ми дойде сам това
3557516L.png
 

Горе