Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

dekemvri

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Конкурс за лого! Награден фонд 40 лв.

Здравейте,

Пускам тук резултатите от конкурса. Поради слабия интерес получихме много малко предложения - само 6. За съжаление нищо не ни хареса. Конкурсът приключва така без победител за съжаление.


Обявявам конкурс за лого за фирма, която произвежда мебели /спални, кухни, гардероби/. Мои приятели са и реших да пусна темата тук, за да събере повече идеи. Цветовете нямат значение, най-добре направете по 2-3 варианта с различни цветови схеми.

Начало: сега
Край: 10 октомври 2012 в 23:59 часа.


Предложения се приемат в темата и на ЛС.
Победителят ще бъде избран от мен и хората от фирмата, логото което най-много ни хареса. Ще се постарая да уведомя победителя до 24 часа след края на конкурса.

Има опция конкурсът да бъде удължен с 1 ден, ако нищо не мога да си избера или да не избера нищо, но това е малко вероятно последното. Успех!

p.s: Пишете ми на ЛС преди да започнете работа, за да ви изпратя още малко инфо в каква насока да е логото и да увеличите шансовете си да спечелите. Фирмата се казва --> aida stil.jpg /ако решите да започнете без да ви дам допълнителнилни насоки/.
Една от насоките е, че трябва в надписа да има очертания на мебел - легло, шкафче или нещо такова, може и стилизирано. Както и да бъде включено името на фирмата и надписът: 'мебели по поръчка'

Логата може да са векторни, но може и всякакви, важното е да са с по-голяма резолюция, за да може да се пуснат по една кабеларка или да се отпечатат на брошурки. Тъй че смело правете лога с по-голяма резолюция. Предпочитам крайните варианти да са и във вариант .PNG на прозрачен фон.

Победителят ще получи 40 лв, а не 30.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Спрях се на варианта с легло, тъй като леглото е най-интимното място, на което човек прекарва поне една трета от живота си. Концепцията с леглото ще предизвиква силна асоциация с бранда, само ако е изработена по уникален начин.. но изпълнението е съобразено с бюджета.
* засега оттеглям варианта, да видим първо какво ще предложат колегите :)
Тъй като не вярвам някой друг да се включи, ще очаквам утре 30те лева :)
Здравейте,

Обявявам конкурс за лого за фирма, която произвежда мебели /спални, кухни, гардероби/. Мои приятели са и реших да пусна темата тук, за да събере повече идеи. Цветовете нямат значение, най-добре направете по 2-3 варианта с различни цветови схеми.

Начало: сега
Край: 10 октомври 2012 в 23:59 часа.


Предложения се приемат в темата и на ЛС.
Победителят ще бъде избран от мен и хората от фирмата, логото което най-много ни хареса. Ще се постарая да уведомя победителя до 24 часа след края на конкурса.

Има опция конкурсът да бъде удължен с 1 ден, ако нищо не мога да си избера или да не избера нищо, но това е малко вероятно последното. Успех!

p.s: Пишете ми на ЛС преди да започнете работа, за да ви изпратя още малко инфо в каква насока да е логото и да увеличите шансовете си да спечелите. Фирмата се казва --> Виж файлът 4807 /ако решите да започнете без да ви дам допълнителнилни насоки/.
Една от насоките е, че трябва в надписа да има очертания на мебел - легло, шкафче или нещо такова, може и стилизирано. Както и да бъде включено името на фирмата и надписът: 'мебели по поръчка'

Логата може да са векторни, но може и всякакви, важното е да са с по-голяма резолюция, за да може да се пуснат по една кабеларка или да се отпечатат на брошурки. Тъй че смело правете лога с по-голяма резолюция. Предпочитам крайните варианти да са и във вариант .PNG на прозрачен фон.
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Добро чувство за хумор, благодаря все пак за участието :)
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Наградният фон стана 40 лв .
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Наградният фон стана 40 лв. Малко, но от сърце :) .

Колеги, не всичко опира до пари - логото може да се изработи с благотворителна цел, т. е. 40 лв. могат да помогнат много на крайно нуждаещ се. Не ви коства да покажете малко талант, фирмата ще има лого с благородна цел...
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

За цена се ръководя от един колега, който е наистина добър по мое мнение, но не мога да се свържа с него. http://zealotdesigns.com//wp-content/uploads/2012/09/price-list.jpg

Ако мислите, че сте по-добри, изпратете ми цени за изработка на лога на ЛС, няма да се ограничаваме. Всички възможности ще се прегледат, ако се наложи и ако нищо не ни хареса от участията. Успех на всички.

Като цяло концепцията за логото те са си я измислили, само че е доста грубо направена с химикал и ще трябва да се направи по абстрактно. Нея ще я получите на ЛС, ако имате желание да я следвате.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

За цена се ръководя от един колега, който е наистина добър по мое мнение....

Относно цената, мисля, че е малка, много малка. Та това е лого на фирма?!

И имате изисквания:

Ти искаш:
- лого за фирма
- 2-3 варианта с различни цветови схеми
- в надписа да има очертания на мебел
- включени надписи в логото
- изисквания за логата: векторни, с голяма резолюция, формат: .png

И накрая се оказва, че "Като цяло концепцията за логото те са си я измислили, само че е доста грубо направена с химикал и ще трябва да се направи по абстрактно." , което означава, че вече са обременени с идея, каквото и да се предложи няма да се хареса, защото не прилича на тяхната идея, и най-добре е да се вземе от тях рисунката с химикал и да се направи в добър вид.

Съжалявам, вероятно няма да ти харесат тези мои мисли, но това си мисля, предвид офертата, която си представил. Цената е много ниска, казваш, че си се консултирал колко вървят цените, а това видя ли го: (Конкурс: Лого на фирмен сайт)?

Все пак предоставям ти на ЛС две мои предложения, направени набързо. Както се казва – за такава цена такава работа!
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Здравей, Странникът. Благодаря за отделеното време и подробният отговор в темата. Концепцията те са се опитали да я измислят / за наше улеснение/, но точно затова не съм я дал в темата. Не е задължително да се следва. Доста грубо е нарисувана и предполагам всяка добре изпълнена концепция ще е по-добра от нея.

Съгласявам се с всичко казано от теб, но в крайна сметка фирмата не е Ikea или мебели Арон. Това е фирма на мои приятели, на които обещах да им направя лого, но съм си изгубил всички шрифтове, а и не съм дизайнер. Цената не я определят те, а аз. Преценил съм, че толкова ще могат да си позволят, а и съм работил с колеги от форума за такива цени, просто не мога да се свържа с тях. Благодаря и за предложенията.
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Този конкурс е само акция за събиране на идеи.
Мои приятели са и реших да пусна темата тук, за да събере повече идеи.
Фирменото лого е едно от най-важните неща и трябва да е наистина добро. А добри неща се правят от опитни дизайнери, които не си губят времето да участват в конкурси.
Никакъв проблем не е да нахвърлим нещо за самата идея, безплатно, ако човек помоли просто за помощ.
Но да се предлага конкурс, в който евентуално може и нещо да се хареса е доста претенциозно.
Все пак успех!
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Този конкурс е само акция за събиране на идеи.

Фирменото лого е едно от най-важните неща и трябва да е наистина добро. А добри неща се правят от опитни дизайнери, които не си губят времето да участват в конкурси.
Никакъв проблем не е да нахвърлим нещо за самата идея, безплатно, ако човек помоли просто за помощ.
Но да се предлага конкурс, в който евентуално може и нещо да се хареса е доста претенциозно.
Все пак успех!

Нямам идея да се крадат идеи. Като ми погледнеш профила във форума, имам си и репутация и положителен itrader и съм от доста време тук. Не мисля, че съм човек, който краде идеи.
В крайна сметка никой не задължавам да участва, мислех, че ще има интерес от freelanceri, които имат повече свободно време. Не съм и очаквал да се включат цели студиа по дизайн или колективи. Очаквам да се включат само колеги от форума, които имат повече свободно време тези дни.
Иначе логото, което ще изберем сега, не е казано, че ще се ползва доживот, просто им го искат от едно място, а без него нищо не става. Ако пък стане добро, още по-добре.

P.s: Това за идеите,което цитира по-горе го написах, понеже към момента на пускане на темата, имах само скица с химикал, което е една сурова идея, която не върши работа в този си вид:)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Направо срамна работа. Производител на мебели иска да мине тънко с лого за 30 лв. И как точно е определил тази крупна сума за конкурс?
Работя в сферата на рекламата и всекидневно се срещам с такива "проекти за 5 лева".

И се питам аз, този производител ще ми изработи ли на мен 3 спални в различни цветови гами за 50 лв и аз евентуално да си избера? Като мога да го улесня, като му надраскам с химикал едно проектче.

Излагат се. Да бяха казали, че са прохождаща фирма и искат помощ с логото. Тука във форума има много готини хора, които биха помогнали. Или пък да бяха дали цена от 30 лв за лого. Доста хора биха спретнали нещо. Ама чак конкурс..., че и условия...

Без лоши чувства към автора на темата, ама вярно изгладняла работа стана в този форум. Само тийн оферти и политика.
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Еми постарах се доколкото можах , за да реализирам идеите си!


Поздрави! :)
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Кога ще разберем кое лого сте избрали :) ?
 
От: Конкурс за лого! Награден фонд 30 лв.

Написах най-горе в темата. Много малко предложения получихме и никое от тях не избрахме за съжаление. Благодарим на всички за участието.
 

Горе