Конкурс за лого с 3 наградни фондове

petya77

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Привет дизайнери предприемачи!

Днес попаднах на един съблазнителен конкурс с наградни фондове:
  • 5000 лв. за 1-во място + тридневна романтика за двама до Брюксел;
  • 3000 лв. за 2-ро място;
  • 1000 лв. за 3-то място.

Подробности можете да прочетете тук.

Успех! ;)

Надявам се и скоро да обявят имейл за изпращане на проектите.
 
От: Конкурс за лого с 3 наградни фондове

Ааа тукашните дизайнери не могат да се конкурират със създателите на новото бг лого. :D Дано не се включат за такава сума, че нашите нямат шанс. :lol:


П.П.: Мерси за споделянето. Имаш реп от мен.
 
От: Конкурс за лого с 3 наградни фондове

Държавна работа ли е - знам от първо лице как стават нещата :) Жалко, защото наградата никак не е малка ;)
 
От: Конкурс за лого с 3 наградни фондове

Във форума има доста талантливи дизайнери и ако вземат участие в конкурса, ще ги подкрепяме до края на състезанието. Не би имало логика 'нещата' да се забъркат отново с 'яйца на очи' - това меню не присъства в държавния каталог вече ;)
 
От: Конкурс за лого с 3 наградни фондове

За регламента, техническите изисквания и начина на кандидатстване можете да четете тук

Между другото е важно и хората, които смятат да се занимават с лого дизайн да изчетат условията на конкурса. Добре е структуриран и дава добра представа за това що е то представяне бранд и корпоративна идентичност и що е то лого.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого с 3 наградни фондове

Това е доста добре направен БРИФ определено си заслужава включването. Ще има достатъчно време за ресърч и евентуално изработка на графичен знак. Задачата не е лесна, но пожелавам на всички успех.
petya77 не вярвам да пуснат мейл всичко ще става по пощата. Участвала съм и преди в подобни конкурси и искат всичко да е изпипано затова и трябва да са 2 плика с предложението и данните ;)

ПС: Дори само заради оценяването може да се включи някой. Поне тук ще се избегне заливането с лога, които не отговарят изобщо на изискването за такива.
 

Горе