Конкурс за лого.

SmartBusiness

Active Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Здравейте.

Накратко - продавам brandable домейни. Тези домейни се продават по - добре, когато имат лого. Обявявам конкурс за един от тях.

FERVIDO

На латински думата означава "страстен", "страст".

На испански, италиански означава "горещ" в смисъла на страстен.Нямам никаква концепция в главата. Използвайте дизайнерското си въображение, което на такива като мен липсва.

Заплащане: 50 лв.

(знам, че е малко, но победителят, ако желае, ще работи с мен и за останалите ми 100+ брандабъл домейни, никой от които си няма лого). При продажба на домейна, когато и да е тя, този който направи печелившото лого ще получи 100 лв. бонус. Така ще процедираме и с всички домейни в списъка ми. Познавайки човешката природа ще добавя, че аз съм честен човек и ще си получите бонусът ако има продажба за която веднага ще бъдете уведомени.

Срок:

1 седмица от този момент.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого.

Интересно предложение, може да дадеш някакви насоки все пак, за да не е толкова наа сляпо. И друго - конкурсът обявен ли е и на други места, освен във форума?
 
От: Конкурс за лого.

Конкурсът е обявен само и единствено тук. Дет се вика - ексклузивно в predpriemach.com :)

Насоки няма как да дам. Просто защото няма такива. Не се знае за какво ще се използва домейна. Имаме едно име - преведох го на български. Като дизайнери изложете вашите идеи.

Няма как да дам някакъв пример - ето сайт, който предлага brandable домейни - виж какви лога имат домейните -> тук , ако това помага по някакъв начин.
 
От: Конкурс за лого.

Няколко шрифта и една идейка ;)

attachment.php


7832719W.png
 

Прикачени файлове

  • fervido-test.jpg
    fervido-test.jpg
    47.4 KB · Преглеждания: 9
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Конкурс за лого.

Не гарантирам, че ще избера победител.
Ако никое от предложенията не ми хареса, няма как да избера победител.

Такива положения няма в лого конкурсите, даже на много места наградата е гарантирана.
Дали ти харесва или не и дали ще се използва логото няма значение, наградата се прижалва още с пускането на конкурса. Ако възнаграждението е достатъчно добро гаранция ще има и голям избор от добри предложения.
 
От: Конкурс за лого.

Аз на конкурс с гарантирана награда в БГ не съм попадал честно казано, но си прав, гарантираните награди привличат повече участници, а ако и сумата е подобаваща и по-качествени предложения от дизайнери с по-голям опит.
 
От: Конкурс за лого.

Такива положения няма в лого конкурсите, даже на много места наградата е гарантирана.
Дали ти харесва или не и дали ще се използва логото няма значение, наградата се прижалва още с пускането на конкурса. Ако възнаграждението е достатъчно добро гаранция ще има и голям избор от добри предложения.

Ами то така се научиха повечето колеги. Още от преди няколко конкурса, имаше колега с доста спорен конкурс. Размина се без наказание и вече всеки конкурс е така. Слага се срок на конкурса от 10 дни. След което разбира се го удължават с още 1 седмица (макар в правилата да не пише че е възможно подобно увеличение). И така се получава конкурс от 1 месец който гласи "не съм длъжен да избриам лого". Трябва да се изградят правила в този форум, не може така да се процедира, защото става вече обща практика.
Иначе до този конкурс, мисля че е организиран много добре и е примамлив. Всичко е супер само това последното условие ме кара да... Трябва да разберете че когато се пуска конкурс ще се включат 20 дизайнера, примерно с 30 предложения. Не можеш да сложиш "ако не ми хареса няма да платя". Защото ако имаш такива съмнения че има толкова слаби дизайнери и няма да ти хареса, пускаш конкурса другаде. Защото колега, нищо против нямам теб. Но представи си тези 30 дизайнера докъто ти създават логата, изработват 60 часа труд? Е това си е с извинение ебавка с труда на всички дизайнери. Макар че има голям процент които просто успешно са инсталирали Photoshop и вече си предлагат услугите :)

Успех с конкурса, пак ще кажа че е добре организиран и наистина примамлив за дизайнерската гилдия.
Поздрави! И България трябва да започне да уважава труда на дизайнера.
 
От: Конкурс за лого.

За да спра тирадите и спама в темата ще кажа, че след първите предложения по конкурса, лого ЩЕ БЪДЕ избрано. Хайде сега да се върнем към идеята на темата. Благодаря.

Аз на конкурс с гарантирана награда в БГ не съм попадал честно казано, но си прав, гарантираните награди привличат повече участници, а ако и сумата е подобаваща и по-качествени предложения от дизайнери с по-голям опит.

Един друг мой конкурс, където даже и присъдих втора награда, просто защото ми хареса желанието на дизайнерите.
 
От: Конкурс за лого.

68515959e1cb308f.jpg


И да, акварелната подложка са стилизирани устни, много, много стилизирани устни :)
 

Горе