Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

mantaman

Well-Known Member
Трябва ми домейн.бг който ще използвам за раздаване на субдомейни ( субдомейн.домейн.бг)
Препоръчително е името на домейна трябва да е кратко три или четири букви
да е звучно
да се помни лесно
по възможност да не съдържа букви за които трябва да се уточнява как се пишат
да е свободно за регистрация
да е удачно за субдомейни
да са на латиница

Всеки има право да даде само по едно предложение, което трябва да е свободно за регистрация и да ми го изпрати на ЛС за да го резервирам преди да го пусна за гласуване. Ако двама души са изпратили едно и също предложение ще участва този който го е изпратил първи, а другият ще може да пробва с друго.
Срок за подаване на предложения - четвъртък вечер 20ч.
Победителят ще бъде избран след гласуване във форума от петък до неделя. Аз също ще участвам с няколко предложения и ако мое предложение се класира на първо място, 50% от наградата ще получи следващият класирал се.

Моля не пускайте предложенията си за името на домейн в темата, защото ако някой ги регистрира няма да може да участвате с тях.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Пратих ти го на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Пуснах ти лично :)
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Благодаря на всички които се включиха до момента има 6 предложения очаквам още.
Само да добавя, че домейните трябва да са на латиница защото ако е на кирилица хората ще трябва да пишат половината си адрес на латиница другата на кирилица.
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Предложенията вече се удвоиха и са кое от кое по хубави. Направо ще ме фалирата ако регна всички дето ми харесват.
Само моля проверявайте дали не са заети вече.
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

аз предлагам това core.bg е свободен за регистрация!
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

аз предлагам това core.bg е свободен за регистрация!

core.bg не е свободен защото съм го запазил още преди седмица и беше обсъждан в една подобна тема.
на този сайт https://www.register.bg може да проверявате кой е свободен и кой не.
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Току що запазих първата партида 16 парчета две от изпратените ми са заети dot.bg и wiew.bg тези които са ги подали могат да пробват с други.
 
Това wiew.bg май не отговаря много на условията. Дори не знам как би трябвало да се прочете, със сигурност трябват уточнения и как се пише.
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

core.bg не е свободен защото съм го запазил още преди седмица и беше обсъждан в една подобна тема.
на този сайт https://www.register.bg може да проверявате кой е свободен и кой не.

интересно, преди да постна предложението проверих домейна в региа, разбира се допускам че може и да греша или да недовиждам, но току що пуснах заявка в регистър БГ която беше приета и в момента домейна е запазен за 24 часа. Сигурен ли си че си го взел?
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Ето я темата в която съм избрал 20 домейна и исках мнение за тях - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18126
Изпратиха ми мейл че съм ги запазил всичките
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Аз пък предлагам ide.bg

Тъкмо гледам htp.bg е свободно
scroll.bg
line.bg
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Не поствайте тук предложенията, а ги пращайте на ЛС защото докато ги запазя може друг да ги регистрира и няма да участват.
 

Горе