Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

ExTended

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Здравейте!

Разполагаме с екип от писатели, който пише статии на различни тематики за клиенти от целият свят, най-вече Англия, САЩ, България и Индия. Можем да се похвалим с добра репутация, качествени и интересни статии, и страхотни дългосрочни взаимоотношения с нашите клиенти. Тъй като нашите клиенти като цяло са SEO компании и онлайн блогъри, сме свикнали да работим по текстове с идеята те да бъдат полезни за потребители, и толерирани от алгоритмите на Google.

Факта, че самите ние предлагаме SEO услуги, ни помага да сме по-желан партнъор за всеки, нуждаещ се от качествени статии, тъй като можем спокойно да заявим, че сме наясно със значението, което имат отделните детайли за цялостният успех на всяка интернет кампания.

Специално за потребителите на Предприемач можем да предложим следните промо цени, като става въпрос за писане на статии на български или на английски език:

Написване на уникални и интересни статии по общи теми: 0.80лв./100 думи
Написване на уникални и интересни статии по технически или научни теми: 1.50лв./100 думи
Написване на ревюта или описания на продукти, написване на кънтент за сайтове: 2.00лв./100 думи
Написване на текстове с по-специфична цел - прес релийзи, е-книги, ландинг страници и други: По договаряне

Изпълняваме поръчките за срок от 3-7 дни, в зависимост от обема и естеството на всяка поръчка.

За написване на статии минималният обем за поръчка е 5 000 думи.

Приемаме следните методи на плащане:
Банков път
ePay
Skrill
PayPal
Като за плащанията през Skrill и PayPal клиента трябва да има поне 100 мнения във форума, положителна репутация и положителен itrader 10+

Не предлагаме ревю статии. Ако искате да се убедите в качеството на услугите ни, ето линк към наша fiverr оферта: http://www.fiverr.com/matfinnegan/write-3-articles-400-words-each-copyscape-passed

Samples на написани от нашият екип статии можете да получите, като ми пишете на PM.

Предимствата, на които бихте могли да се наслаждавате, ако работите с нас са:
1. Обичаме дългосрочните клиенти и се стараем винаги да им доставяме материали с най-доброто възможно качество.
2. Ще знаете, че работите с хора, които уважават вашите бизнес цели и се стремят да ви помогнат да ги достигнете.
3. Няма да работите с копирайтър, ограничен от познанията и интересите си да доставя качествени материали само в няколко ниши. Ще работите с екип, съставен от ярки индивидуалности, всеки със своите силни и слаби страни. Но винаги ще може да бъдете спокойни, че статиите ви ще са написани от най-подходящият за вас човек, тъй като имаме изобилие от таланти в най-различни ниши.

За какви типове проекти сме най-подходящият за вас партнъор?
Общо взето за проекти, които изискват текстовете да бъдат направени с мисъл за тяхната полезност в дългосрочен план. Както и за проекти, които изискват познания в много и разнообразни ниши, които познания би било трудно да се намерят у само един човек.

Какво искаме ние в замяна?
Да уважавате вашият и нашият труд, да знаете какво искате и да можете да ни обясните ясно своите цели и изисквания. Предлагаме преправяне на текстовете, когато има грешки възникнали по наша вина, но не преправяме текстове, когато сметнем, че писалите ни са свършили работата съгласно изискванията, дадени от клиента. Уважаваме както вашето време, така и времето на писателите ни, за това винаги се стараем да работим с клиенти, които имат ясни цели и желания.

Ако сметнете, че можем да си бъдем полезни, за нас ще е удоволствие да помогнем на вашият бизнес да достигне следващото ниво. :)

Поздрави!
 
От: Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

Здравейте, Аз се казвам Силвия Груйчева и съм от Благоевград. Работила съм като компютърен оператор в митническия архив към летище София. В момента съм в майчинство, разполагам с много свободно време и мога да пиша статии за вас. Бих желала да се свържете с мен, ако можем да си бъдем полезни.
 
От: Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

Здравейте, Аз се казвам Силвия Груйчева и съм от Благоевград. Работила съм като компютърен оператор в митническия архив към летище София. В момента съм в майчинство, разполагам с много свободно време и мога да пиша статии за вас. Бих желала да се свържете с мен, ако можем да си бъдем полезни.

Един приятелски съвет. Не пиши в чужди теми, а разгледай другите такива на колегите от форума и пусни своя, като в нея да напишеш, какви са ти уменията, тоест на какви теми можеш да пишеш и да споменеш цените си.
 
От: Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

Здравей, колеге!

За нас ще е удоволствие да работим с теб!

Поздрави!

ИНтересно! Ще се възползвам скоро!
 
От: Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

Здравейте!

За да се раздвижи малко темата пускаме 5 ревю статии за 5 потребителя на форума, като ще сме на принципа "кой превари, той завари". Така че който се интересува да драсне в темата.

Ревю статиите са за услугата: Написване на уникални и интересни статии по общи теми: 0.80лв./100 думи

Ревю статиите ще са с дължина 300-500 думи. На български или на английски език.

Под общи теми разбирайте теми като relationships, dating, health and fitness, parenting, business, automotive, kids and teens и т.н.

Поздрави!
 
От: Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

Здравей!

Можеш да ми пратиш на PM изискванията ти към статията. Т.е. тема, брой думи( 300, 400, 500), ключови думи( опционално), специални изисквания( опционално).

И да използвам бъмпването да приканя още хора да се възползват от безплатният обяд. :)

Поздрави!

Нареждам се за ревю
 
От: Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

Здравей!

Можеш да ми пратиш на PM изискванията ти към статията. Т.е. тема, брой думи( 300, 400, 500), ключови думи( опционално), специални изисквания( опционално).

И да използвам бъмпването да приканя още хора да се възползват от безплатният обяд. :)

Поздрави!
Здравей
Ако може едно ревю и за мен.
Благодаря
 
От: Копирайтинг услуги за SEO и други интернет проекти

Тъй като все още не сме изпълнили изискванията на форума за собствена тема, позволяваме си да пишем тук:

Ние сме Биттел ЕООД - водеща българска фирма, сертифицирана съгласно изискванията на международния стандарт ISO 9001:2008 и специализирана във внос, търговия на едро и дребно, интернет търговия и експорт. Фирмата разполага със собствена търговска и складова база, разположена в град Пловдив.

В момента търсим правилните хора за позиция копирайтър на свободна практика (фрийланс) за създаване на SEO съдържание - статии с конкретно насищане по ключови думи с цел оптимизация на търсенето в търсачките. Работата е доста обемна и търсим съвместно сътрудничество в дългосрочен план.

Задачите, които имаме към вас са:

• Създава и/или редактира съдържанието на продуктовите страници и описания за уеб сайта ни.
• Превежда и редактира текстове, създадени от други вътрешни автори от български на английски език.

Общо взето очакваме текстовете да бъдат създавани с идеята да бъдат полезни за потребителите и толерирани от алгоритмите на Google.

Опит в писането на рекламни текстове е сериозно предимство. Търсим основно кандидати от Пловдив или поне хора с възможност за периодични срещи на място в централната ни база.

Всички заинтересовани могат да изпратят лично съобщение, като ни споделят собствени трудове, които са писали за различни сайтове/проекти.
 

Горе