Търся: Копирайтър

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте! Търся човек, който ще трябва да пише около 20 статии месечно (може и повече). Статиите ще са биографични и ще се отнасят за един и същ човек.. ще се пише относно кариера и т.н. Информацията я има в Интернет и ще трябва само да се пренапише (може да се вложи и малко въображение) Ще ми трябват статии с дължина 400-500 думи.
Очаквам офертите Ви на лично, а също така и цена.
 
Здравейте, проявявам интерес към представената от вас обява. Пишете ми на лично съобщение, тъй като все още правата ми в сайта са ограничени. :)
 
Имате ЛС.
 
Здравейте, интересувам се от обявата Ви. Гарантирам прецизност и перфектен правопис. Уча "Архивистика и история" и мога да допринеса за допълнителна информация по темата, която ще ми предоставите.
Поздрави!!!
 
Последно редактирано:
Здравейте и от мен. Казвам се Пламена Колева. В момента работя в сайт на здравна тематика. От повече от 6 години се занимавам с пренаписване на материали на различни тематики. Бих желала да се включа към това, което предлагате като оферта. Моля ви, пишете ми на plamenakoleva88(кльомба)abv.bg Не мога да Ви пиша лично съобщение, тъй като към момента такива са правилата на сайта. Благодаря и ще очаквам отговора Ви!
 

Горе