Копи-пейст работа - Blogger

waldes

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Трябва ми човек, който има опит с платформата Blogger.
Задачата е публикуване на 444 снимки в отделни 444 поста.
Процедурата е следната:

1. Давате ми емайл, с който ви правя администратор на блога.
2. Пращам ви файл с 444 снимки, които са озаглавани със съответните си имена.
3. Публикуват се всичките тези 444 снимки, съответно в 444 поста (1 пост/една снимка)
В самият пост трябва да се публикува само и единствено снимката, а като заглавие се пейства името на снимката (insert image --->choose files --->f2 --->copy имаето на снимката ----> add selected----->избира се X-Large размер----->пейст заглавието-->публикуване).

Това е всичко, няма никакви тексктове или лейбъли за добавяне.

Моля, пращайте на ЛС цената, която искате и срок на изпълнение:wink:
 
От: Копи-пейст работа - Blogger

Neaктуално, благодаря на всички, които писаха.
 
От: Копи-пейст работа - Blogger

само уточнение, че може да направиш този който ще качва автор, защото ако попаднеш на подходящия човек лесно ще ти удари хикса и да те махне от блога
 
От: Копи-пейст работа - Blogger

само уточнение, че може да направиш този който ще качва автор, защото ако попаднеш на подходящия човек лесно ще ти удари хикса и да те махне от блога
Мерси ще го имам в предвид:wink:
 
От: Копи-пейст работа - Blogger

само уточнение, че може да направиш този който ще качва автор, защото ако попаднеш на подходящия човек лесно ще ти удари хикса и да те махне от блога

в действителност трябва много да се внимава, защото "подходящи" хора под път и над път. и колко много изгоряха. ...
 
От: Копи-пейст работа - Blogger

@waldes
Би ли споделил цената, за която ти свършиха работа?
 
От: Копи-пейст работа - Blogger

@waldes
Би ли споделил цената, за която ти свършиха работа?

аз я свърших за 20 кинта. работата е елементарна - програмиране час, надзираване още толкова. в случая качването се проточи заради глупавите ограничения на блогър, но сумарно е горе долу толкова.

имаш работа? драсни едно лс
 
Мда, API-то им позволява по 50 поста на ден.
Струва си изработката, понеже може да се спретне блог на самотек, ако се изпипат нещата(спинване на съдържанието и пр.).
Ах, все си мисля, че ако не ме мързеше толкова, щях да съм останал под пари...
 
Какво програчиране може да се прави във блогър? Сори за спам-а.

Пфф. Стоплих. Писал си скрипт който да ги качва...
 

Горе