Копи-пейст работа - wordpress

waldes

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Трябва ми човек за публикуване на постове във wordpress сайт.
Работата е следната:
1. Download на снимка/upload в поста на wordpress сайта
2. Копи/пейст определена част от текста от източника на снимката + линк към оригиналния източник (бр. същия пост, където е снимката)
3. Публикуване

Публикуването на един пост не отнема повече от 30 секунди.
Бройката е около 500 поста.
Предоставям достъп до wordpress сайта, както и към източниците на информация за тези постове.

Моля, ако има заинтересувани да пратят на ЛС оферти за публикуване на 500 поста - цена и срок на изпълнение.
 
От: Копи-пейст работа - wordpress

Така казано, ми изглежда работа за вп-рсс-робот - няма ли да ти свърши работа някой такъв плъгин?
 
От: Копи-пейст работа - wordpress

Хайде де никой ли не иска да копи - пейства ? И аз търся такава услуга и се надявах да има доста желаещи , но засега е слаба работа. Надявам се че waldes няма да се разсърди за поста - Разбира се той е с предимство...
 
От: Копи-пейст работа - wordpress

Хубаво ги смятате за 30 секунди, ама за 30 секунди ще направиш 5-10-15, все пак не сме роботи да хвърчим на 110% цял ден.

Давам цена от 25ст на публикация, ако някой го устройва, ще направим връзката. За по-малко просто не си заслужава играчката.
 
От: Копи-пейст работа - wordpress

Здравейте колеги, моята оферта е 20ст. на публикация. Ако има заинтересовани да пишат на ЛС.
 
От: От: Копи-пейст работа - wordpress

Понеже не мога да ви изпратя ЛС. 15ст. на публикация и срок от 1 ден за изпълнение. Поздрави!
 
От: Копи-пейст работа - wordpress

30ст на пост и мога веднага да се заема с него.
 
От: Копи-пейст работа - wordpress

Неактуално, благодаря на всички, които писаха.
 
От: Копи-пейст работа - wordpress

И аз имам интерес към обявата....
skype:evelina.mihova65
 

Горе