Коя бг директория одобрява най-бързо?

От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

Дира според мен. При тях всичко което съм пускал до няколко часа е добавено, а по другите се моткат с дни.
 
От: От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

можеш ли да споменеш кои

Това е все едно да викнеш майстор и да го питаш как да си оправиш колата :mrgreen:
Идваш тук - http://www.dobavilink.info/ или тук http://dobavi.hit.bg/
и започваш подред, така ще разбереш коя директория е auto approve
не може всичко на готово :)

Поздрави.
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

Ако целта е бързо да получиш баклинк с цел примерно индексация или нещо такова, то просто ползвай социална мрежа :).
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

просто се опитвам да събера информация. в английските форуми хората се отзовават. май пак показваме от коя страна на животното Земя се намираме.
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

Ами те ти писаха, защо така с рогата?
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

извинявам се ако съм засегнал честните хора. просто е нещо което не съм забелязвал само сега а и в други постове. Първо мисля че би трябвало да се учим на чисти тактики а не на черни, но това си е избор който всеки прави.
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

Е, не мога да зацепя какво говориш...

извинявам се ако съм засегнал честните хора. просто е нещо което не съм забелязвал само сега а и в други постове. Първо мисля че би трябвало да се учим на чисти тактики а не на черни, но това си е избор който всеки прави.
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

В моята директория преглеждам всеки ден добавените сайтове.
Прочети правилата и какво се приема и какво отхвърля, за да не си губим взаимно времето.
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

А на мен ми се е случвало да одобрявам в рамките на минута след постване :)
Но убий ме, нямам представа защо е толкова важно? При условие, че Г ще го забележи бая време след качването.
 
От: Коя бг директория одобрява най-бързо?

В моята преглеждам всеки ден добавените сайтове.
Прочети правилата и какво се приема и какво отхвърля, за да не си губим взаимно времето.
Благодаря колега. Ако си заинтересован можем да обменим линкове но не реципрочни а аз на твой сайт а ти на мой. Ти знаеш реципрочни линкове-никога. Ако не ти благодаря за инфото, пуснах си сайтовете и ще чакам търпеливо:)
 

Горе