Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

monefff

Well-Known Member
Адсенс са променили правилата си - http://www.adpushup.com/blog/big-ad...er-page-lifted-valuable-inventory-introduced/

До колкото разбирам вече може да слагаме колкото искаме реклами, стига да не са повече от съдържанието на сайтовете ни.

Да почерпите, че ви казах :lol:
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

https://support.google.com/adsense/answer/1346295?hl=en#Placing_ads_under_a_misleading_heading

Ensuring proper ad placement
Valuable inventory

Advertising and other paid promotional material added to your pages should not exceed your content. Furthermore, the content you provide should add value and be the focal point for users visiting your page. For this reason, we may limit or disable ad serving on pages with little to no value and/or excessive advertising until changes are made.

Examples of unacceptable pages include but are not limited to:

Mirroring, framing, scraping or rewriting of content from other sources without adding value;
Pages with more advertising than publisher-provided content;
Automatically generated content without manual review or curation;
Hosted ad pages or pages without content;
Pages that don’t follow our Webmaster Quality Guidelines.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Само да не излезе после пак някакво ново животно дето да брои рекламите - я пингвин, я панда, я ламята Спаска и сайтовете ни да опраска.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Няма никакъв смисъл от много реклами по сайтовете,
Историята се повтаря , както беше в зората на интернет
тъпите и много реклами събориха Яху , ще съборят и вашите сайтове сега
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Мен пък ме интересува, като разработвам нещо, да зная колко блока реклами да оставям на страница, пък customers да си решават какво да правят, досега съм държал 3 реклами, и 1 блок за други евентуално, сега пак промени, охх.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Аз се чудя къде да събера 3 реклами, повече въобще не ми трябват, а и все пак гледам да са на такова място, че да не пречат. Ако някой мисли само за печалбата и има спамерски сайт, може да го наблъска целия с реклами. Не ми харесва премахването на това ограничение, ще се появят още повече простотии в мрежата и хората ще намразят рекламите още повече.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Аз мисля, че 4 реклами са бомба. 3 никога не са ми стигали :lol:
Дори и 5 може да се сложат в границите на нормалното

Между другото вече може да имате повече от 1 300х600 ;)
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Аз се чудя къде да събера 3 реклами, повече въобще не ми трябват, а и все пак гледам да са на такова място, че да не пречат. Ако някой мисли само за печалбата и има спамерски сайт, може да го наблъска целия с реклами. Не ми харесва премахването на това ограничение, ще се появят още повече простотии в мрежата и хората ще намразят рекламите още повече.

Зависи от сайта : )
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

ще се появят още повече простотии в мрежата и хората ще намразят рекламите още повече.

Много си прав от една година ползвам Adblock plus и се родих, до тая крайност стигнах заради нашите големи новинарски сайтове, докато отвориш и прочетеш една новина тя остарява , голяма мъка беше стига, че са фрашкани с реклами а имаше и едни изскачащи видео реклами направо ме вбесяваха
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Пичове, странни сте ми. Човек се труди и иска да монетизира. Тогава си слага реклами. Те са му хляба в крайна сметка. Вие като гледате филм по даден тв канал и ви залеят с реклами после преставате ли да гледате филма или телевизията? Те медии и сайтове това ги издържа. Всеки си преценява колко реклами да има. Поздрави
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Те медии и сайтове това ги издържа. Всеки си преценява колко реклами да има

Всичко си има граници а някои отдавна я минаха , даже вече не си спомнян, но трябваше да гледаш видео рекламата няколко секунди преди да имаш възможност да я изключиш
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Граници викаш. А като ти прекъснат филма 4 пъти с по 10 минути реклами не е ли по-гадно? Като слушаш радио в колата и почнат безкрайните реклами? Като гледаш билбордове, които те облъчват. Същото е.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Граници викаш. А като ти прекъснат филма 4 пъти с по 10 минути реклами не е ли по-гадно? Като слушаш радио в колата и почнат безкрайните реклами? Като гледаш билбордове, които те облъчват. Същото е.

Не ми се спори, гледаш само от твоята страна и си мислиш колко си прав, ами слагай си по 20 реклами карета защото си положил труд а обикновения потребител, че това го дразни да не ти пука :|

И рекламите не са лошо нещо но в нормални количества, редовно слушам като пътувам с кола или съм на полето радио (това е друга тема за нашите калпави радиа, които масово нямат покритие извън града а румънски или турски радиа се хващат с идеално качество срамота) и е нормално след някоя друга песен или новина да чуеш реклама или да видиш някой билборд по пътищата, но това да нашариш сайта с реклами и да викаш, че е нормално защото си положил труд, щом мислиш така избора е твой :)
 
Последно редактирано:
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Ако бачкаш цял ден по даден сайт и печелиш по 20 лева на ден от една рекламна мрежа те разбирам. Но всеки труд се цени. Аз не споря, просто констатирам. Иначе например се възполвах от новите адсенс разрешения, имам малко повече реклами сега. Ще видим дали имат полза все пак. Колкото до потребителя - важното е да е качествено съдържанието, тогава рекламите даже привличат човека. Стига наистина да не са поп ъпи и подобни гадости.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Това дали не означава, че Адсенс има намален капацитет и кликаемост? И за да я компенсират, поради АдБлокър и т.н, дават възможност за повече реклами на страница. Също така, доста по-лесно блокване... ако решат, че съдържанието е твърде малко, а рекламите не... въобще отварят се много вратички към не добри времена.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Граници викаш. А като ти прекъснат филма 4 пъти с по 10 минути реклами не е ли по-гадно? Като слушаш радио в колата и почнат безкрайните реклами? Като гледаш билбордове, които те облъчват. Същото е.

Рядко гледам филми по ТВ, но когато се случи мога да превъртам рекламите и въобще не ги гледам. Като слушам радио и почнат реклами превключвам на друга станция. Относно сайтовете с изскачащи прозорци, не знам за другите потребители, но аз веднага ги затварям без дори да видя какво има в тях. Никога не съм слагал изскачащ прозорец в мой сайт и няма да го направя. Не знам колко се печели от тези изскачащи реклами, но лично от мен тези сайтове губят, може би и от още много като мен.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Колеги, влязло ли е в сила правилото за неограничения брой реклами, защото обикновено Гугъл изпраща мейли за важните промени, а такъв мейл засега няма.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Мда, откога влиза в сила това, някой знае ли?
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Не знам, защо е толкова голямо спорът тука, при положение, че повечето хора винаги са слагали повече от 3 рекламни карета. 3 нa Google и другите на други рекламни агенти.
Сега просто според мен Google убива другите рекламни компании и си налага тяхната, като гига монопол.
 
От: Край на ограничението от 3 реклами ана Adsens в Website!

Това в сила ли е вече? Гугъл ни дава възможност за повече пари, ама вие пак не се кефите :д Луди хора...
 

Горе