Края на Google!!!.....

zack

Active Member
Вижда му се края на google с помощта на търсачката от ново поколение голямото_джи.цоп

Искам да се извиня на всички СЕО/МЕО/ГЕйО и всякакви други гурута. Съжалявам момчета.

Оптимизирането ще добие нови размери. При по големи количества тонизираща напитка

подкуп към търсачката, се очакват по-добри резултати при търсене, при условие че търсачката

все още функционира.

P.S. Под тонизираща напитка да се разбира най-популярната такава с 8-букви - каса бира!!!


Търсачката в по-време на перформанс тестове:

IMG_0172_%28Medium%29.JPG
 
От: Края на Google!!!.....

с туй кариенци на една кука.... напрао идилия :)
 
От: Края на Google!!!.....

Тва вляво да не е Siemens C45? Ако е, значи новата търсачка може би ще поддържа и Java.
 
От: Края на Google!!!.....

Еми леко заплашени от FaceBook и други подобни, мисля, че Гугъл лека полека предава форнта. Но нормално - няма нищо вечно. Щом по новините споменаха, че FB е станал по посещаем, а те много ги няма по тия репортажи. Тук вече съм склонен да вярвам. Факт е, че като търси мещо, го правим през най-голямата търсачка. Няма какво да си кривим душата, за това и Microsoft набутаха тяхната в FB, както и MacFee, антивирусната, заработи с FB. Това и новия дизайн (сполучлив или не) на Google говори за лека заплаха на фронта. :)
 
От: Края на Google!!!.....

Фейсбук не е по-посещаван, а има по-голям трафик. Иначе Google си остава с най-много уникални.
 
От: Края на Google!!!.....

Фейсбук не е по-посещаван, а има по-голям трафик. Иначе Google си остава с най-много уникални.
Незнам, така казаха по оная скапана телевизия. Всеки използва гугъл, факт. Примерно, баща ми няма профил във ФБ, но нон стоп търси в Гугъл. Друг е момента, че го прави еднократно, доката някой от нас с профил в ФБ драпа повече от минута там, я да си провери кой е рожденик, я кой какво е казал за него. Което ме навежда на мисълта, че колкото по персоонализирана е услугата предоставяща дадения сайт, толкова повече хляб ще има в него за в бъдеще. Ако утре измислят мрежа, като ФБ, но примерно + да ти следи и жизнения статус, ще дръпне още повече. Факт.
 
От: Края на Google!!!.....

В Америка фейсбук е задминал гоглиту по посещения.
 
От: Края на Google!!!.....

Не знам какво е задминал, ама няма да свърши добре за "фейсбукарчетата бледи" (Иво Сиромахов), ако продължава така. В момента дори тече доста сериозна акция по самоизтриване на фейсбук акаунти, а Гуглърите направо са обявили война: "Matt Cutts and other Googlers de-activated their accounts soon after the Open Graph initiative was announced. "



google-delete-facebook.jpg
Is Deleting Your Facebook Account Really a Good Idea?
 

Прикачени файлове

  • google-delete-fa&#9.jpg
    google-delete-fa&#9.jpg
    48.7 KB · Преглеждания: 3
Последно редактирано:
От: Края на Google!!!.....

Не се лъжете с това деактивиране на акаунта. Трябва направо да се изтрие. Ето директен линк за изтриване. Давам го тука, че иначе се намира доста трудно. Няма го в профила.
 
От: Края на Google!!!.....

Ще дойде края, но не сега. Скоро.....не може да си вечен, все ще имаш някой пропаднал син-пияка, която да сдуха компанията. :)
 

Горе