Креативни Link Building кампании!

uni-web

Well-Known Member
Слушам и не вярвам на ушите си, как може някой да отиде да си плаща за такава глупост......

[video=youtube;yfzixvXaH8M]https://www.youtube.com/watch?v=yfzixvXaH8M[/video]

Не знам, от къде са я изнамерили тази, но ми стана ясно, че си няма и на идея за какво говори, и тези хора са там за да дават съвети на хора които се занимават с това.

Първо всичкото което бълва няма нищо общо с линкбилдинга.

Второ, толкова неясно и неразбираемо бълва глупости, че дори и човек навътре в нещата няма да я разбере.

Трето, очеизбождащо е , че си няма и на идея за какво говори.

Не знам как хората си дават парите да ходят по такива неща, като видях това и паднах от стола.....
 
Не я знам тази. Но не знаех, че картичките стават за линк билдинг. :)

Сори, мацката може и да разбира, но определено не говори за линк билдинга...мина през всичко, включително социалните сигнали, които бе били в алгоритъма на Google, дори и платените (бюджетни) реклами. Ако това е линк билдинг, явно има какво да уча и аз.

Ако случайно влезе тук, мацето, трябва да знае, че линк билгинга се основава изцяло върху "колекционирането" на връзки към сайта / страниците / други уеб активи. Примерът и за състезание е добър до момента, в който се губи реално идеята как това състезание достига до потребителя, за да може да се сподели и някой гейм сайтове / форуми / блогове да започнат да пишат за него, респективно да го наликват. Обощена презентация носи послание - правете креативни неща, пък то линк билдинга сам ще си дойде, защото сте оригинален и готин. :)
 
От: Re: Креативни Link Building кампании!

От умрял писмо нали не си получавал братле :D , аз не съм и просто всичко ми е бом-бок. Няма нищо общо с линкбилдинга, ако чакам няко да почне да ме линква за някоя конкурентна дума ще има да си чакам цял живот. :D
Обощена презентация носи послание - правете креативни неща, пък то линк билдинга сам ще си дойде, защото сте оригинален и готин. :)
 
От: Креативни Link Building кампании!

Не знам как хората си дават парите да ходят по такива неща, като видях това и паднах от стола.....

Може би затова ревеш как животните те огризват. Една качествена инфографика струва няколко хиляди долара и носи доста беклинкове.
 
От: Креативни Link Building кампании!

Може-би, но предпочитам да рева от колкото да следвам глупостите на въпросната лейди.... Пък за мен не се притеснявай, ще възкръсна пак ;)
Може би затова ревеш как животните те огризват. Една качествена инфографика струва няколко хиляди долара и носи доста беклинкове.
 
От: От: Креативни Link Building кампании!

Може-би, но предпочитам да рева от колкото да следвам глупостите на въпросната лейди.... Пък за мен не се притеснявай, ще възкръсна пак ;)

Имам си други проблеми да се притеснявам, не си ми на дневен ред.

Един SEO оптимизатор разправя (не мога да го намеря в момента уви), че със една единствена инфографика получили над 500 туита, шера и +са отделно и над 2000 беклинка от 700 уникални домейна. Сам прецени дали има или няма смисъл от инфографиките както и от това за което Лили Грозева говори.
 
Че От: От: Креативни Link Building кампании!

Че, кой ти търси дневния ти ред бе отворко.... Това от такива като теб направо никой не оже си вземе въздух, ай дай нещо освен келявия ти хост дето си направил??????
Имам си други проблеми да се притеснявам, не си ми на дневен ред.
 
От: Креативни Link Building кампании!

Сеото мобилио, че ти каже, язе не разбирам и не знам.....
Абе коя е тая ?
 
От: От: Креативни Link Building кампании!

Че, кой ти търси дневния ти ред бе отворко.... Това от такива като теб направо никой не оже си вземе въздух, ай дай нещо освен келявия ти хост дето си направил??????

Влизаш във някакъв филм, хост НЕ СЪМ правил.

Сеото мобилио, че ти каже, язе не разбирам и не знам.....

От обща култура би било добре да знаеш кои са по-известните оптимизатори в БГ. Лили има над 8 години опит в нишата и е оптимизирала доста големи имена.

Ако все още искаш да се заяждаш Лили описва целия този процес https://www.distilled.net/linkbait-guide/ от-до на чист български език.
 
От: От: Креативни Link Building кампании!

Влизаш във някакъв филм, хост НЕ СЪМ правил.



От обща култура би било добре да знаеш кои са по-известните оптимизатори в БГ. Лили има над 8 години опит в нишата и е оптимизирала доста големи имена.

Ако все още искаш да се заяждаш Лили описва целия този процес https://www.distilled.net/linkbait-guide/ от-до на чист български език.

Лили е средна работа оптимизатор. Това което направи е да се бута да говори на конференциите, дори и темата да е посредствена . Вместо да развива собствени проекти си търсеше за кой да работи. С четири думи - нищо особено като умения.

Смятам fifi от форума за по-добра от Лили - SEO състезанието го показа. Aко ми трябва човек за SEO бих наел нея.
 
От: Креативни Link Building кампании!

От обща култура би било добре да знаеш кои са по-известните оптимизатори в БГ. Лили има над 8 години опит в нишата и е оптимизирала доста големи имена.

Еее, ти пък много се изхвърли. Не само Унито, и аз не съм я чувал. А като я гледам, май тя е от "мега, гуру... (тук влизат всякакви суперлативи!) seo експерти. Такива с лопата да ги ринеш. Не само аз, и много колеги тук от форума са по-добри от нея!

Смятам fifi от форума за по-добра от Лили - SEO състезанието го показа. Aко ми трябва човек за SEO бих наел нея.

Напълно съм съгласен, fifi я бие по всички параграфи, хора, наемайте Фифи, а не Лили.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Креативни Link Building кампании!

И двамата, уни и ниид, заслужавате по един дебел червен тлъст квадрат :D Уни че ми загуби времето с тая куца тема да гледам глупости, ниид че ме подхлъзна "мацката та мацката".....оО риили!! Повече нема да ви влизам в темите, само като мерна някой от вас автор и хоп да ме нема с 200 :lol:

А и две кухи кратуни имаше в залата дет се почесваха умно от време на време, повече да не сте ми дали никогаш клипчета с бг-сео-конференции :lol: :lol: :lol:
 
От: Креативни Link Building кампании!

Ето креативен начин за линк билдинг:

Give+life+to+your+home+from+the+Rhodopes-eBay.jpg


Пича е пуснал в Ebay глътка въздух от Родопите... някой да иска?
 
Смятам fifi от форума за по-добра от Лили - SEO състезанието го показа. Aко ми трябва човек за SEO бих наел нея.
И аз слагам на Fifi. Такива теоритици да ги ринеш на всяка конверенция. Зад гърба си нямат един нормален проект, с който да бледнат, иначе ще учат хора със сайтове, които вече гонят големите пазари. Не знам. Аз ако искам да уча нещо за онлайн маркетинга, ще искам да е от създателя на Машабъл, или Тубата. Някой, който има капацитета да промени буквано живота на хората с преоктите си и знанията си, а не да смени два H1 и H2, са направи 2 инфографики. Нищо лично, много уважавам всичко колеги в брашна. ;) Но тук виждам кой какво може. На 20 слайда там трудно бих и дал работа. Фифи е моя човек тук. И още няколко девойки, включително и Петя, която каквото може и прави, успяваме да станем свидетели. А не е "оптимизирала корпоративни клиенти"... :)

@stoineff, това е добър пример за линкг билдинг. Както и положителния тест за бременост в базар.бг и москвича - там ли беше или в продавалник. Но и те си направиха добър линк байт. А на Джобс.бг им се получава натурално вече си мисля. От началото си мислех, че е някаква линк билдинг стратегия, ама май наистина има толкова големи тапанари, които пускат идитски обяви за работа. :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Креативни Link Building кампании!

Тия конференции са най-тъпото нещо, което човечеството е измислило. Трябва ли всеки със сайт да следва сляпо съветите на някакви "специалисти", за които никой не е чувал. Имала 8 години опит и какво от това, то баба ми има 60 години опит ама не ходи по конференции :lol:
 
Сега да отговоря и аз на всички, които не са наясно. :)

Първо, slavchev, ако няма такива конференции бизнеса нямаше и 4-5% от рекламния си бюджет да отделя за интернет. Ако питаш мен, трябва да има постоянно и да им се набива в тъпите тикви, че това е най-ефективния начин. Кой колко опит има и какво може, само това което е оставил зад себе си говори. Другото са празни глупости. Дано има повече такива, но да ходят хора, на които да им се каже, че е така. Защото на последните ходят спициалистите и другите специалисти, които си разменят опит. Ако мога така да го нарека. Все едно аз да обяснявам на вас какво е линк и защо ви е нужен сайт. :) Нещо такова се получава и това е тъпо. Тези специалисти са добри в това, което правят, но някак не знаят как да превлекат вниманието на бизнеса. Аз като шеф на фирма няма да седна и 45 минути да слушам за креативен линк билдинг. Слуша ми се нещо от рода на Как да се разрастна бързо с партньорска програма в Интерент. Или Социалния бизнес днес. Нещо, което не е техническа глупост, която само те си я разбират. :)

mobilio, с пари не 2к линкове еми и 10К ще ти намеря. Една хубава инфографика струва пари, защото в нея има проучвания, дизаййн, криейтив. И много други. Но няма как, ако това е възвращаемостта, така да бъде. Мисля и аз да го пробвам това. Все пак има доста социални канали последно време. ;)
 
От: Креативни Link Building кампании!

Вижте сега,
има си хора добри в представянето и хора добри в действието ,
важноот е да има работа за нас!

Нийда е прав че трябват хора които да рекламират услигите ни /меко казано/
 
От: Креативни Link Building кампании!

Абе пълни глупости са тея конференции се правят за да се събере такса и да се зариби някой клиент. Те обичат да го наричат "Нетворкинг"
Да дойдат някакви хора да им вземем парите за да им се правим на велики и ако между тях има случайно попаднали дето не разбират но пък искат да си платят за това да им набутаме нашите бизнес картички.
Допустимо е да се иде на такова събитие 2 пъти.
Първия път да видиш какво е и втория път да разбереш че е същото ...
 

Горе