Крионика. Какво мислите

Поста стана прекалено дълъг

Но пък интересен. :)
Само не можа да ме убедиш, че еволюцията на видовете и съзидателната сила, която наричаме бог, се изключват взаимно. Ами ако бог е създал шепа клетки, за да се забавлява, наблюдавайки тяхното развитие? Стои и си гледа как мутираме, еволюираме, изчезваме като видове и си вика: ''баси якото''. :D
 
в продължение на хиляди години
И аз пак ще питам, за всичките тези хиляди години, в коя година точно завършва мутацията? Има ли определена година, или за хиляда години, на всеки хиляда години, мутацията прогресира с по 0.5%, докато напълно завърши през 42055-та година. Sick.
 
НЕ ЧЕТЕШ ЛИ, НИКОГА НЕ ЗАВЪРШВА, ЗАЩОТО МУТАЦИИТЕ СЕ СЛУЧВАТ ПОСТОЯННО, ГОСПОДИ, ТИ СИ УНИКАЛЕН ИДИОТ! Яд ме е че изписах толкова много, за нищо!
 
CapsLock-a няма да ти помогне да си "наложиш" странната теория. Да, случват се постоянно. Явно затова някои хора са готови да пролеят кръв да защитят вярването, че "еволюираме". Явно и ти еволюираш. Очакваме щом "МУТАЦИИТЕ СЕ СЛУЧВАТ ПОСТОЯННО" (с включен CapsLock), скоро да ти поникнат нокти като на Wolverine. Или да да фърляш огън като Пиро.

Пиро къса между другото!

x-men3_30.jpg
 
НЕ ЧЕТЕШ ЛИ, НИКОГА НЕ ЗАВЪРШВА, ЗАЩОТО МУТАЦИИТЕ СЕ СЛУЧВАТ ПОСТОЯННО, ГОСПОДИ, ТИ СИ УНИКАЛЕН ИДИОТ! Яд ме е че изписах толкова много, за нищо!
Не е за нищо! Може докато чете, да се случи някоя мутация в главата му и да се сдобие с някоя мозъчна клетка :D
 
@NEROMARE Би ли ми обяснил, защо в това ненагледно чудо, което наричаш Webseite, пишеш едновременно на английски и на немски език? Що за шемет трябва да си за да направиш такова нещо?
 
@NEROMARE Би ли ми обяснил, защо в това ненагледно чудо, което наричаш Webseite, пишеш едновременно на английски и на немски език? Що за шемет трябва да си за да направиш такова нещо?

Кажи ми айпито ти да го блокирам, че не искам да ми се ровиш по празната страница. Вътре още няма нищо бе, рацер.

Старата колежка казваше "Карай Форд да си горд." Колко беше тъпа горката. Господ я взема, горе, на небесата. Много беше тъпа горката. Сигурно затова.

Спри да ми посещаваш вебзайтето, really. Няма няма да има нищо за теб. Нищо на тематика "гей рали".

Viele Grüße, meine Katze!
 
То да беше нищо, щеше да е хубаво, ама да пишеш един ред на немски и един на английски... шукар тенкю :D
 
Това сигурно е някаква SEO тактика... опа, забравих, че SEO-то не съществува - Господ лично класира сайтовете в търсачките, като гледа тежестта на душите на уебмастърите :D
 
Колко беше тъпа горката. Господ я взема, горе, на небесата. Много беше тъпа горката. Сигурно затова

Това сигурно тя го е писала - много е тъпо...
 

Горе