Криптовалути? Къде, как, какво!?

webmast367

Well-Known Member
Здравейте колеги.
Не знам темата дали е за тук, но не намерих по-подходящо място ако трябва да се измести!
Никога не съм се занимавал с криптовалути, но доста ми се запали интереса покрай сериозния спад на Биткойните....
От 2 часа чета къде ли не, какво ли не и честно... заболя ме главата!
Моля, тези които вече са в час с актуална информация да помогнат малко!


1. От къде мога да закупя криптовалута! (четох доста теми и сайтовете които са посочени някак странно НЕ РАБОТЯТ ВЕЧЕ) ...
2. Кои са актуалните криптовалути в момента? Тоест какво бихте препоръчали за купуване?
В случая мисля да купя от 4-5 по-малко докато разучавам кое как и според развитие спад да ги скастрям.
Не съм решил каква сума да инвестирам, но тъй като съм неук 100% няма да е голяма!

3. От къде мога да черпя актуална информация какво се случва с инвестицията ми!?
4. Къде да следя актуална информация за начинаещи крипто бизнесмени :D

За момента не се сещам друго, ако има подобна тема се извинявам, но не видях такава или не такава която да е това което ме интересува "Актуално" 99% се говори само за биткойни.

Ако е нужно още нещо за начинаещите като мен, моля да допълните Вие, както казах не съм наясно!

Смятам, че информацията ще е полезна и за други начинаещи и дори напреднали!
Благодаря!
 
Тук може да следиш цените -> https://coinmarketcap.com/
Като цъкнеш на дадена валута и скролнеш надолу има таб маркет - там ти показва къде се търгува (подредени са по обем продажби)
Борси от които купуваш ти препоръчвам kraken и binance
Как да вкараш пари -> прочети последните страници на тази тема-> https://www.predpriemach.com/threads/bitcoin-Биткойн.23303/
или линковете в подписа ми.
Коя валута да купиш - въпрос за милиони , може да пробваш лайткойн. В момента валутите вървят надолу та е добър момент за покупка , защото тренда все някога ще се обърне.
 
Тук може да следиш цените -> https://coinmarketcap.com/
Като цъкнеш на дадена валута и скролнеш надолу има таб маркет - там ти показва къде се търгува (подредени са по обем продажби)
Борси от които купуваш ти препоръчвам kraken и binance
Как да вкараш пари -> прочети последните страници на тази тема-> https://www.predpriemach.com/threads/bitcoin-Биткойн.23303/
или линковете в подписа ми.
Коя валута да купиш - въпрос за милиони , може да пробваш лайткойн. В момента валутите вървят надолу та е добър момент за покупка , защото тренда все някога ще се обърне.


Благодаря колега сега ще разгледам.
 
Егаси филма.... реших да се регвам... всичко е точно, но... за да депозирам трябва да правя куп потвърждения... освен лични данни, още малко ще искат и на пра баба ми да знаят данните... в банките толкова простотии не ме питат... и за капак пише че може да отнеме седмици... :D ще изтърва офертата докато попълвам данните лайткойна скочи с 1$ :D
 
Позволете да споделим и нашият проект за Алтове (алтернативни криптовалути) www.altove.top - То сайтът не можете да закупувате, но можете да търсите мнение за дадена валута, както и да получите такова за валута, в която смятате да инвестирате, т.е. в която виждате перспектива и печалба...
 
1) Може да закупиш крипто от тук. Не е необходима верификация и също така искам да кажа че нямам нищо общо със сайта, не получавам пари за реклама, нито процент.
2) Litecoin, Dash и от по-малките монети съм заложил на ADA и TRX.
3) coinmarketcap за актуалната цена, обема на търговия и други.
4) Информация за всеки начинаещ има в интернет пространството.
 
1) Може да закупиш крипто от тук. Не е необходима верификация и също така искам да кажа че нямам нищо общо със сайта, не получавам пари за реклама, нито процент.
2) Litecoin, Dash и от по-малките монети съм заложил на ADA и TRX.
3) coinmarketcap за актуалната цена, обема на търговия и други.
4) Информация за всеки начинаещ има в интернет пространството.

Нещо не ми изглежда много надежден този сайт.. най-малкото "няма SSL" сайт без SSL 2018г.
Ако някой пазарува валути от там нека сподели мнение, че нещо ми се вижда в мъглата... :D
 
Нещо не ми изглежда много надежден този сайт.. най-малкото "няма SSL" сайт без SSL 2018г.
Ако някой пазарува валути от там нека сподели мнение, че нещо ми се вижда в мъглата... :D
В сайта няма нищо което да е автоматизирано. Реално няма записване на данни. :) безопасен е сайта.
ПП: Сами решавате от къде и колко да купувате или продавате. Аз просто споделям аз от къде купувам и продавам.
 
В сайта няма нищо което да е автоматизирано. Реално няма записване на данни. :) безопасен е сайта.
ПП: Сами решавате от къде и колко да купувате или продавате. Аз просто споделям аз от къде купувам и продавам.

Щом си купувал значи би трябвало да няма проблеми това ми трябва принципно, мерси!
 
Хора какво се случва нпоследък, много хора яко продават копачи за крипто о.О и се отказват от това вече.. Срешнаха ме едни на улицата да ми продават спешно за 2 бона копачка, и ми викат нямало смисъл вече зареж ия тая работа с криптото, пада много и това беше
 
Здравейте колеги.
Не знам темата дали е за тук, но не намерих по-подходящо място ако трябва да се измести!
Никога не съм се занимавал с криптовалути, но доста ми се запали интереса покрай сериозния спад на Биткойните....
От 2 часа чета къде ли не, какво ли не и честно... заболя ме главата!
Моля, тези които вече са в час с актуална информация да помогнат малко!


1. От къде мога да закупя криптовалута! (четох доста теми и сайтовете които са посочени някак странно НЕ РАБОТЯТ ВЕЧЕ) ...
2. Кои са актуалните криптовалути в момента? Тоест какво бихте препоръчали за купуване?
В случая мисля да купя от 4-5 по-малко докато разучавам кое как и според развитие спад да ги скастрям.
Не съм решил каква сума да инвестирам, но тъй като съм неук 100% няма да е голяма!

3. От къде мога да черпя актуална информация какво се случва с инвестицията ми!?
4. Къде да следя актуална информация за начинаещи крипто бизнесмени :D

За момента не се сещам друго, ако има подобна тема се извинявам, но не видях такава или не такава която да е това което ме интересува "Актуално" 99% се говори само за биткойни.

Ако е нужно още нещо за начинаещите като мен, моля да допълните Вие, както казах не съм наясно!

Смятам, че информацията ще е полезна и за други начинаещи и дори напреднали!
Благодаря!

Здравей и добре дошъл в Blockchain world. :)

1. Можеш да закупиш от сайта www.bitcoinsatthemoment.com (български локален метод за покупка/продажба чрез банков превод или изипей, създаден от мен.), а можеш и в www.localbitcoins.com (стига да си намериш добър трейдър) или борса, като SEPA преводите са малко скъпи и е "аха- аха" дали ще Ви мине превода, поради проблема на банките с крипто (очаквали регуалции и за това не искали да работят с фирми, чиято дейност е свързана с крипто.
2. Актуалните крипто валути може да видиш тук. www.coinmarketcap.com , бих препоръчал Bitcoin, Ethereum и NEO.
3. Актуална информация можеш да следиш отново от www.coinmarketcap.com - цена, моментна капитализация, графики и др., а новини покрей валутите препоръчвам www.coindesk.com, news.bitcoin.com, reddit и др.
4. Актуална информация за крипто бизнесмени ?! Боя се, че услугата е прекалено анонимна. Иначе има доста истории за крипто милионери и от крипто побелели (в кръга на квадрата). :)

Enjoy!
 
Здравей! Ако имаш малко по-мощен компютър(геймърски и т.н.) можеш да пробваш да изкопаш няколко satoshi-та вкъщи с HoneyMiner . Програмата използва само излишната мощност на компютъра и по този начин не ти пречи на нормалната работа на компютъра.
Можеш да пробваш и с faucets като:
FreeBitco.in
FreeDoge.co.in
Free-Dogecoin
BonusBitcoin
BitFun
Които дават малко криптувалути всеки ден, час или 15 минути.
 
Последно редактирано:
Здравей! Ако имаш малко по-мощен компютър(геймърски и т.н.) можеш да пробваш да изкопаш няколко satoshi-та вкъщи с HoneyMiner . Програмата използва само излишната мощност на компютъра и по този начин не ти пречи на нормалната работа на компютъра.
Можеш да пробваш и с faucets като:
FreeBitco.in
FreeDoge.co.in
BonusBitcoin
BitFun
Които дават малко криптувалути всеки ден, час или 15 минути.
Два от четерите сайта са 100% пруувън скам! Линкове да изпратя ли или няма смисъл?
 
Ползвам ги по няколко пъти на ден и си получавам плащания към Coinbase без проблем, но дай линковете все пак да ги погледна :)
 
Здравейте крипто манияци!
Давам ви едно видео в което е обяснено малко повече за Coinpot.co

 

Горе