1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Криптовалути? Къде, как, какво!?

Дискусията в 'Старт в Интернет Бизнеса' стартирана от webmast367, Февру 5, 2018.

1. webmast367

webmast367 Well-Known Member

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,165
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48
    Здравейте колеги.
    Не знам темата дали е за тук, но не намерих по-подходящо място ако трябва да се измести!
    Никога не съм се занимавал с криптовалути, но доста ми се запали интереса покрай сериозния спад на Биткойните....
    От 2 часа чета къде ли не, какво ли не и честно... заболя ме главата!
    Моля, тези които вече са в час с актуална информация да помогнат малко!

1. От къде мога да закупя криптовалута! (четох доста теми и сайтовете които са посочени някак странно НЕ РАБОТЯТ ВЕЧЕ) ...
    2. Кои са актуалните криптовалути в момента? Тоест какво бихте препоръчали за купуване?
    В случая мисля да купя от 4-5 по-малко докато разучавам кое как и според развитие спад да ги скастрям.
    Не съм решил каква сума да инвестирам, но тъй като съм неук 100% няма да е голяма!

3. От къде мога да черпя актуална информация какво се случва с инвестицията ми!?
    4. Къде да следя актуална информация за начинаещи крипто бизнесмени :D

За момента не се сещам друго, ако има подобна тема се извинявам, но не видях такава или не такава която да е това което ме интересува "Актуално" 99% се говори само за биткойни.

Ако е нужно още нещо за начинаещите като мен, моля да допълните Вие, както казах не съм наясно!

Смятам, че информацията ще е полезна и за други начинаещи и дори напреднали!
    Благодаря!

пенчев харесва това.
  2. webmast367

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,165
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48
  3. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    2,834
    Харесвания:
    404
    Точки:
    83
    Тук може да следиш цените -> https://coinmarketcap.com/
    Като цъкнеш на дадена валута и скролнеш надолу има таб маркет - там ти показва къде се търгува (подредени са по обем продажби)
    Борси от които купуваш ти препоръчвам kraken и binance
    Как да вкараш пари -> прочети последните страници на тази тема-> https://www.predpriemach.com/threads/bitcoin-Биткойн.23303/
    или линковете в подписа ми.
    Коя валута да купиш - въпрос за милиони , може да пробваш лайткойн. В момента валутите вървят надолу та е добър момент за покупка , защото тренда все някога ще се обърне.

webmast367 харесва това.
  4. webmast367

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,165
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48

Благодаря колега сега ще разгледам.

5. webmast367

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,165
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48
    Егаси филма.... реших да се регвам... всичко е точно, но... за да депозирам трябва да правя куп потвърждения... освен лични данни, още малко ще искат и на пра баба ми да знаят данните... в банките толкова простотии не ме питат... и за капак пише че може да отнеме седмици... :D ще изтърва офертата докато попълвам данните лайткойна скочи с 1$ :D

6. w-seo

w-seo Active Member

Рег.:
    Апр 21, 2008
    Съобщения:
    671
    Харесвания:
    25
    Точки:
    28
    Позволете да споделим и нашият проект за Алтове (алтернативни криптовалути) www.altove.top - То сайтът не можете да закупувате, но можете да търсите мнение за дадена валута, както и да получите такова за валута, в която смятате да инвестирате, т.е. в която виждате перспектива и печалба...

webmast367 харесва това.
  7. CryptoInvest

CryptoInvest Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    82
    Харесвания:
    18
    Точки:
    8
    1) Може да закупиш крипто от тук. Не е необходима верификация и също така искам да кажа че нямам нищо общо със сайта, не получавам пари за реклама, нито процент.
    2) Litecoin, Dash и от по-малките монети съм заложил на ADA и TRX.
    3) coinmarketcap за актуалната цена, обема на търговия и други.
    4) Информация за всеки начинаещ има в интернет пространството.

webmast367 харесва това.
  8. webmast367

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,165
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48
    Нещо не ми изглежда много надежден този сайт.. най-малкото "няма SSL" сайт без SSL 2018г.
    Ако някой пазарува валути от там нека сподели мнение, че нещо ми се вижда в мъглата... :D

пенчев харесва това.
  9. CryptoInvest

CryptoInvest Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    82
    Харесвания:
    18
    Точки:
    8
    В сайта няма нищо което да е автоматизирано. Реално няма записване на данни. :) безопасен е сайта.
    ПП: Сами решавате от къде и колко да купувате или продавате. Аз просто споделям аз от къде купувам и продавам.

webmast367 харесва това.
  10. webmast367

Рег.:
    Май 4, 2015
    Съобщения:
    1,165
    Харесвания:
    98
    Точки:
    48
    Щом си купувал значи би трябвало да няма проблеми това ми трябва принципно, мерси!

Сподели страницата