Купон с 50% отстъпка за cloudatcost.com

djingibi

Member
Купонът дава 50% отстъпка за всички VPS планове. Няма значение дали са месечни или еднократни.

Код: BIGGER50
 
Купонът дава 50% отстъпка за всички VPS планове. Няма значение дали са месечни или еднократни.

Код: BIGGER50

понеже част от бизнеса ми е да аминистирам машини за чужди клиенти съм се нагледал на какво ли не чудо... тези са единствения доставчик който е овърселнал до космически нива...

Клиента плащаще за 2 гб 4 цпу впс без нищо пуснато само команда top виртуланата машина ходеше до 100%wa (iowait) и седеше в продължителни периоди на 90% дори и на свежа инсталция.... за който когато изчакването на диска е на 100% процесорите са на 0 чакат го за да покажат нещо такъв впс не може да се оправи просто си бози

общо взето е плащаш за това което получаваш не ги препоръчвам има къде по читави лоуедн доставчици
 
Последно редактирано от модератор:
От: Купон с 50% отстъпка за cloudatcost.com

VPS-а не е задължително да се използва за хостване на сайтове. Повечето им клиенти си купуват с учебна цел (информацията е от техен емейл). С този код може да имаш VPS за 6$ за една година.

Иначе съм напълно съгласен, че не стават за хостване на сериозен сайт.


Да добавя още нещо. В началото (Февруари месец) взех VPS-а, за да тествам какво е копане на виртуални монети на процесор (онова време това беше полулярно). В продължение на 2 месеца е седял на 100% натоварване на процесора (копалите на процесор зняат) без да е ресван. Uptime-a беше около 50 и няколко дена.


P.S В никакъв случай не ги защитавам или горещо препоръчвам. Със сигурност не стават за хостване на сериозен сайт. Най-добре е да се използват с учебна цен
 

Горе