Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

contra

Well-Known Member
Браузвам значи ибейчито и мяркам разни работи - използвана техника на около 1/5 от цената на която се продава тук ново. Не е нещо дето държа да е чистак ново или с гаранция, или пък съм склонен да си го товаря като инвестиция. :roll: Просто да го шитна там да си бачка...

Продавачът (Германия) примерно има 'итрейдър' само 2, ама приема и Cash on collection (ако значи туй дето си мисля).

Да очаквам ли неприятни изненади, особености някакви има ли пазаренето от Ибей, въобще какъв опит имате и какво сте чували?
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Постоянно пазарувам от ибея, като предпочитам продавачите да са топ сейлъри, иначе може да попаднеш на измамник. Прекалено голямата разлика в цената мирише на измама особено ако има 2 положителни. Ако искаш повече информация или да ти помогна с нещо може да ме намериш на скайп cmpax. заедно с точицата.
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Мерси за отговора, май ще се поозъртам за някой по-авторитетен селър щом е тъй работата. :)
Иначе готини офертички много - да ма питаш що не съм се сетил по-рано ами напоследък поръчвам на поразия от булгаристански ешопове.
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

българските ешопове пазаруват от там и препродават.
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Айдееее дадохме безплатна бизнес идея. :D
Бързо локнете темата с някво CPA че да я монетизираме!!
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Постоянно пазарувам от ибея, като предпочитам продавачите да са топ сейлъри, иначе може да попаднеш на измамник. Прекалено голямата разлика в цената мирише на измама особено ако има 2 положителни. Ако искаш повече информация или да ти помогна с нещо може да ме намериш на скайп cmpax. заедно с точицата.

И аз така все гледам продавачите да са топ селъри, но попаднах на измамник с 3700+ фийдбак. Купих Apple Macbook Pro а той ми прати IPad 2 и след това се опита да ме мотае достатъчно дълго време, че да минат 45 дена и да не мога да отворя дело.
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Браузвам значи ибейчито и мяркам разни работи - използвана техника на около 1/5 от цената на която се продава тук ново. Не е нещо дето държа да е чистак ново или с гаранция, или пък съм склонен да си го товаря като инвестиция. :roll: Просто да го шитна там да си бачка...

Продавачът (Германия) примерно има 'итрейдър' само 2, ама приема и Cash on collection (ако значи туй дето си мисля).

Да очаквам ли неприятни изненади, особености някакви има ли пазаренето от Ибей, въобще какъв опит имате и какво сте чували?
Съветите на колегите да разчиташ на топ сейлъри, но все пак си е и до късмет някога и те могат да те пързулнат. Ако се случи, бързо отваряй диспут, преди да изтече срока, че тогава изгаряш напълно. А ти стоките, дето си харесал като цена на търг ли са , или цените са "купи сега"? Ако са на търг с наддаване, бди сигурен, че в последните минути ще има много наддаващи :) Ако решиш все пак да купиш нещо, не се свени да пишеш лични на продавача с въпроси, искания за повече инфо, снимки и т.н. Cash on collection значи, получаване на стоката и плащане на място при продавача - ако само този метод е задал и не си в неговата държава, не плащай, че я те рефундне, я не. Гледай и дали е писал дали въобще би изпратил стоката извън неговата държава...
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Олеле и мене са ме налазили некрофили :-o
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Олеле и мене са ме налазили некрофили :-o

жив си - връщаме едно ниво назад - геронтофили :lol:
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

жив си - връщаме едно ниво назад - геронтофили :lol:
Това беше по-грубо всъщност :(
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

всъщност не е - поглеждал ли си си датата на първа регистрация?
чувствам се пеленаче...
но пък ако толкова съм те засегнал - сори :) съвсем искрено
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

А няма проблем, шегичка :)
Верно съм античен у форума.
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Ех, Ноке, аз се надявах 3 години след питането вече да си способен да споделиш челен опит, евентуално полезен за съфорумците. Че и аз се чудя дали да не си поръчам йога пантс от ибея.
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

От иБей ще отнеме прекалено много време да пристигне. Ако знам че си си поръчала йога пантс, ще патаксам от нетърпение кога най-сетне ще дадеш селфи в тях.
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

От иБей ще отнеме прекалено много време да пристигне. Ако знам че си си поръчала йога пантс, ще патаксам от нетърпение кога най-сетне ще дадеш селфи в тях.

Ти ме притесни сега. Имам едно клинче, освен да се снимам в него и да ти пратя някое имърджънси селфи, че докат пристигнат йога пантовете може да опнеш петалата, наистина :(
 
От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Ти ме притесни сега. Имам едно клинче, освен да се снимам в него и да ти пратя някое имърджънси селфи, че докат пристигнат йога пантовете може да опнеш петалата, наистина :(
Ами щом само при споменаването на клинче сърцето ми пропусна няколко такта, смятай кво ще ми е ако се наложи да опъвам фантазиите си в продължение на седмица примерно.
 
От: От: Купували ли сте техника (или квото и да е) от Ebay?

Ами щом само при споменаването на клинче сърцето ми пропусна няколко такта, смятай кво ще ми е ако се наложи да опъвам фантазиите си в продължение на седмица примерно.

Е, тогава просто не мога да те оставя без селфи тая вечер - ще вземеш да получиш някоя тахикардия, аритмия, масиран инфаркт и т.н., и аз ще съм виновна после :( То не че пак няма да получиш след селфито, ама все пак да си изпълня договорката :)
 

Горе