Купувам СИМ карта с хубав номер!?

cecipenev

New Member
Знам, че раздела не е точно за това, но пък реших, че може и да бъде полезна темата ми и тук!

Търся хубав номер, без значение на кой оператор да е.
 
nomera koito moga da ti predloja e 0893399393 znam 4e e skup principno no spe6no mi trqbvat parite za tova go davam za 50 lv ako te ustroiva pi6i vuzmojno nai burzo na skype sovata11 za6toto sum pusnal oferti v mnogo forumi ve4e i koito purvi mi pi6e na nego q davam:wink:
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

Ако някой има нещо, което завършва на 8381 без знчение от оператора да ми пише - имам интерес :)
 
От: Продавам СИМ карта с Златен номер!?

Продавам Златен Номер-0884 000008-12 000лв.
В този форум всеки продава златни номера но дали те наистина са златни или просто набедени за такива !!! Цената не подлежи на Коментар :shock: !!!
 
От: От: Продавам СИМ карта с Златен номер!?

Продавам Златен Номер-0884 000008-12 000лв.
В този форум всеки продава златни номера но дали те наистина са златни или просто набедени за такива !!! Цената не подлежи на Коментар :shock: !!!

братле ти кога последно си пи хапчетата?
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

не бе пич...
аз м у дадах малко от моите а не е трябвало
аз пък съм пил от на някой друг...

станало е голяма объркацията с хаповете последно време...

за тва сичко е каша и лудница секи ден...

тряя си видим рецептите кои какво има да си пие и да си го спазва по предписание

:)
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

И какво точно значи ЗЛАТЕН номер? Нещо не съм запознат. Моят е хубав номер но дали е златен? Кой ще ме светне по въпроса че нещо съм изостанал.
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

И какво точно значи ЗЛАТЕН номер?
номер който струва 12000 .:)


тряя си видим рецептите кои какво има да си пие и да си го спазва по предписание
еми вижте ги ..какво чакате ..:)
 
От: От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

И какво точно значи ЗЛАТЕН номер? Нещо не съм запознат. Моят е хубав номер но дали е златен? Кой ще ме светне по въпроса че нещо съм изостанал.



златния номер е като златния домейн
ако можеш да го пробудаш на някой за много кинти, значи е златен

но ако някой продаде една примичка за 12 бона, той целия е златен и гениален :lol:
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

хахах да
това с домейна как да е .... име , марка , монопол и т.н. .. може да се сметне за инвестиция ..но ако някой наистина успее да продаде един прост номер на gsm за 12 бона наистина ще е "златен номер" от негова страна
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

чувал съм за златни карти 1 приятел има но е нещо като тарифа 1000 към вивател , мтел , глобул , бтк към всеки оператор по 1000 но това е златна карта номер... нз ... :)
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

Знам, че раздела не е точно за това, но пък реших, че може и да бъде полезна темата ми и тук!

Търся хубав номер, без значение на кой оператор да е.


Moga da ti predloja:
Zapazen e talona s PUK kodovete,nomera e izklucelno lesen : 0877558767 a tova e edna ot pyrvite predplateni karti na vivatel
Usloviqta sa pri zarejdane na vau4er ot :
10lv - 500sms kum vivatel
20lv - 500minuti kum vivatel
50lv - 500sms i 1000min kum vivatel

a razgovorite kum globul i mtel sa 0.32lv a sms-ite 0.18lv

prodavam ti q za 150lv
ako proqvish interes pi6i mi v skype : pateto_iv:)
 
От: Купувам СИМ карта с хубав номер!?

nomera e izklucelno lesen : 0877558767
Номерът би трябвало да е изключително лесен за пилот на Боинг 767, който е решил да се блъска в новата кула на Джакарта (висока 558 метра), но едва ли подобни суициди присъстват в този форум :)
 

Горе