Купувам Сайт с Adsense приходи - плащам кеш $$$

ataka

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте предприемачи,

Ако искате тези пари, които чакате от Гугъл за следващата година например да ги вземете още сега : Купувам сайт с Adsense приходи. Плащам кеш, банка, пей пал, еконт. Плащам веднага - гарантирано. Имам 100% положителен iTrader изцяло от покупка на сайтове и услуги в този форум.

Изиквания: органичен трафик

Може да е на български или английски, може да е дори микронишов, предполагам ще е позарязан, дизайнът ще е старичък. Няма проблем! Нали си има органичен трафик?

ПРЕДЛОЖЕТЕ МИ ГО! Вземете $$$ кеш $$$ за ненужните сайтове.

Гарантирам пълна конфиденциалност. Каквото ми предложите си остава между нас. Нямам време с никого да се заяждам, да споря и да давам акъл. Целата е ми да купувам.

Целта на покупката е "инвестиционна" и сайтовете ще се разглеждат от тази гледна точка.

БЮДЖЕТ: голям. Все пак за по-младите предприемачи уточнявам, че цената следва да е съобразена с приходите и не толкова със сантименталната стойност.

Айде стига сте чели глупости през времето, когато може да ми предлагате сайтове и да вземете пари. Отпуски са, а и септември чука на вратата. Знаете каква информация ми е нужна. Да, за последната година.

На лично или тук.
 
От: Купувам Сайт с Adsense приходи - плащам кеш $$$

........................
 
Последно редактирано:
От: Купувам Сайт с Adsense приходи - плащам кеш $$$

На колко кеш оценяваш този - bulgarskireporter.com
Последната седмица пускам по 6-7 новини дневно, посещенията варират от 1000 до 3000 за денонощие
 
От: Купувам Сайт с Adsense приходи - плащам кеш $$$

Привет. Благодаря на всички - получих страхотни предложения.
ОБЯВАТА Е АКТУАЛНА. Продължавам да търся.
Ако на някой не съм му отговорил или съм се забавил с отговора - извинявам се.
 

Горе