Купувам: Купувам Фейсбук акаунти

Nickmitov

Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
Здравейте колеги,

Купувам Фейсбук акаунти,за предпочитане са тези с рекламна история.Не е задължително,но е за предпочитане.Моля да ми пишете на лични:

  1. Линк към профила
  2. Година на създаване
  3. Рекламна история /ако има такава/
  4. Желана цена

Очаквам вашите предложения!

Поздрави
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Не съм много на ти с тези неща но ми стана интересно какво означава "Рекламна история"
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Здравейта AnitaKL,

След като незнаете какво значи,то обявате не е насочена към вас.

Поздрави!
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Имали изисквания от колко последователи или приятели ?
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Интересува ме приблизителната цена, която мислите да инвестирате в профил!? Имам профил с почти 27 000 последователя, който мога да продам. Профила е много стар на поне 6-7 години и не е фалшив, просто от 2 години собственика е с нов и този се ползва за рекламни цели (спам на новинарски сайтове)
Преди да показвам, каквото и да е било ме интересува бюджет, който може да се задели за подобен профил а после ще говорим конкретно. Профила е Мъжки не е фейк женски профили, на които се трупат за дни последователи. Поздрави !
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Nickmitov какво значение има това,съвсем човешки исках да попитам,просто защото исках да разбера какво е. Но е много глупаво от Ваша страна да отговорите така, все пак е само един въпрос от чисто любопитство,ако Вие знаете всичко и никога не питате хората си е ваша работа.
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Nickmitov какво значение има това,съвсем човешки исках да попитам,просто защото исках да разбера какво е. Но е много глупаво от Ваша страна да отговорите така, все пак е само един въпрос от чисто любопитство,ако Вие знаете всичко и никога не питате хората си е ваша работа.

Под рекламна история разбира дадения профил да е рекламирал в Фейсбук (колко време , колко кампании , колко пари е изхарчил такива работи).
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

BurnX много Ви благодаря да коректният отговор и че бяхте така любезен :) :) :) Благодаря :)
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Дай скайп/имейл за връзка на ЛС, ако все още се интересуваш, тъй като не мога да пращам ЛС.
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Да, прати някакви кординати, имам няколко стари акаунта (на 4-5 години)
 
От: Купувам Фейсбук акаунти

Здравейте, имам facebook профил със 3,8к приятели, 1020 последователи и 200 харесани страници.
Изкупувате ли ги още?
 

Горе