Купувам Фейсбук ваЛчери :)

gunshot

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Промяна на обявата: търся ваучери за стари акаунти или готови акаунти с активиран ваучер.

Освен това търся акаунти без ваучер, но с приятели :)

Предложения на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Ако намериш ваучери за стари акаунти пиши моля, до преди 1 седмица направих тема ама нищо.
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Имам един въпрос, ще оценя ако някой помогне

Из искам да си купя ФБ ваучер за 50 $, само, че незнам дали ми трябва за стар или нов акаунт :)

Имам предвид, че никога не съм използвал ваучер с акаунта, от който сега си правя кампаниите ( първата кампания е от юни 2011, а самия акаунт е стар реален профил и в никакъв случай не искам да го компрометирам). Това като стар или нов акаунт го определя ( при положение, че не съм ползвал ваучери никога )

Благодаря предварително, на който отдели някоя минута.

Ще се радвам ако някой предлага такива ваучери каквито търся (как звучи ) да ми пише, защото аз не мога да изпращам ЛС.
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Стар се води ако вече си зареждал ваучер с него ,нов е ако не е зареждан с такъв.
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Ваучера за Фейсбук какво ти дават, какво прави този ваучер?
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Стар се води ако вече си зареждал ваучер с него ,нов е ако не е зареждан с такъв.

Не е така... Стар е, ако си пускал някога реклама, независимо дали е с ваучер или без. Нов е, ако не е пускана никаква реклама през този акаунт или е пускана до 14 дена преди активацията на ваучера.
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Не е така... Стар е, ако си пускал някога реклама, независимо дали е с ваучер или без. Нов е, ако не е пускана никаква реклама през този акаунт или е пускана до 14 дена преди активацията на ваучера.

Еми значи и аз не съм запознат.Благодаря, че сподели :)
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

vbogoev благодаря за отговора, прати ми на ЛС мейл, цена за 1 ваучер за 25 $ за стари акаунти ( в темата от подписа ти видях, че продаваш такива ) и банкова сметка, ще платя с епей.

Извинявай, че пиша тук, но не съм много по постването и не мога да пращам ЛС ( нямам 5 поста ).
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

От 10 дена Фейсбук е спрял ваучерите от 50$, а от близо два месеца е спрял ваучерите за стари акаунти от 25$ и 31$.
Просто промоциите за тези ваучери са свършили, в момента активни са само ваучерите от 100$. И те един ден ще бъдат спрени.

Ще ми е интересно дали тези от 50$ който се предлагат работят.
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Намират се по някога от хост промоции ФБ ваучери от 50$ който все още са живи.... но това е едно на хляда :).
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Промяна на обявата: търся ваучери за стари акаунти или готови акаунти с активиран ваучер.

Освен това търся акаунти без ваучер, но с приятели
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

20$ за стари акаунти - 10 лева
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Фейсбук ваучери за нови акаунти.

150$ = 11$ за бройка.
50$ = 6$ за бройка.
 
От: От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

От 10 дена Фейсбук е спрял ваучерите от 50$, а от близо два месеца е спрял ваучерите за стари акаунти от 25$ и 31$.
Просто промоциите за тези ваучери са свършили, в момента активни са само ваучерите от 100$. И те един ден ще бъдат спрени.

Ще ми е интересно дали тези от 50$ който се предлагат работят.
Това вярно ли е, спешно ми трябва ваучер
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Не е актуално вече, за момента 50$ ваучерите са активни - принципно имам един ама не ми се продава много много :)
 
От: Купувам Фейсбук ваЛчери :)

Ваучерите от 100$ са спрени...а тези от 50$ все още се намират.
 

Горе