Купувам блог постове, линкове във вашите сайтове - вечни и под наем. Всички тематики

YuRiX

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте!
Интересуват ме най-вече блог постове или статии във ваш сайт със ваш или мой текст.
Другия вариант са линкове - купувам контекстуални или сайтуайд линкове във вашите сайтове (за предпочитане контекстуални).
Плащам paypal, онлайн съм всеки ден до 6 вечерта.
Чакам оферти на ЛС!
 
От: Купувам блог постове, линкове във вашите сайтове - вечни и под наем. Всички темат

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=28754

Имам и по - скъпи оферти, ако имаш желание пиши ЛС
 
От: Купувам блог постове, линкове във вашите сайтове - вечни и под наем. Всички темат

за какви сайтове искаш линкове ?
 
От: Купувам блог постове, линкове във вашите сайтове - вечни и под наем. Всички темат

Предпочитания за тематика имаш ли?
 
От: Купувам блог постове, линкове във вашите сайтове - вечни и под наем. Всички темат

Имам доста сайтове да рекламирам и се оглеждам за всякакви тематики - искам да изградя сътрудничество със администратори на сайтове.
В момента - София, банско, боровец, велинград - хотели, туризъм, ски, спа, почивки, имоти, дрехи
Има и още.
Давайте си сайтовете и условията на ЛС, аз ще гледам какво мога да рекламирам в тях :)
 
От: Купувам блог постове, линкове във вашите сайтове - вечни и под наем. Всички темат

Благодаря на откликналите досега, някои получиха оферти, други ще получат когато имам статия за тях.
Дано си бъдем полезни!
 
От: Купувам блог постове, линкове във вашите сайтове - вечни и под наем. Всички темат

не, благодаря.
 

Горе