Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

SmartBusiness

Active Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата.

Цена: Ще се споразумеем.

Ако някой късметлия я уцели и реши да я продаде.
 
Последно редактирано:
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

400 лв. ? Дай поне 400 литра :)
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Абе да се появи някой с Й- пък ще преговаряме:)
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Колко трябва да си загубен, че да се надяваш на пари от лукойл, една анти българска компания, евала пич, зарибили са те... не знам какво да ти кажа.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Искам да видя дали изобщо съществува тази буквичка. Ще пусна обявата навсякъде в нета, като с времето ще повишавам цената и ще издирвам под дърво и камък дали някой някъде е имал щастието да я открие. След което ще погна Лукойл :) :wink:

И по принцип винаги зареждам в OMV - шофьорите знаят защо. Просто днес ми се наложи да заредя на Лукойл и разбрах за тая игра с талончетата и ми стана интересно. Разгледах тук там и стигам до извода, че буквичката "Й" просто не съществува. Та затова си правя експерименти. А ако съществува - още по - добре де:)
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Миналата година играта беше реална. Не виждам защо сте толкова недоверчиви и то към компания която печели достатъчно добре и може да си позволи подобна игра.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Талончетата еднакви ли са с тези от миналата година, защото тогава беше доста разпространена. Имам 2-3. Иии 5-6 букви К.
 
Никога не съм бил фен на Лукойл, още по-малко на игрите на бензиностанциите. На предната игра инцидентно заредих два пъти и имах Й и Л, които май още се въртят из колата, не знам тогава дали Й е била рядката буквичка.

Колкото до бензиностанциите - всичките са боклуци. OMV БеГе, не е като европейското и навсякъде 98 бензина е 95 макс, а 95 клони към 92.

С мотора най-добре се вижда какъв бензин се сипва и най- съм доволен от Ромпетрол и то само на тези, в които бензинът е импорт от Румънещи.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

За Ромпетрол и аз чувал само положителни отзиви. За съжаление служебните коли ги зареждаме само на Лукойл и нямам много добро мнение за горивата там.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Буквичките са различни от миналата година. Миналата година рядката е била "о"
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

А тези редки букви, дали са редки или несъществуващи? :)
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Ще следим проучването на SmartBusiness с интерес :)
 
Re: От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

А тези редки букви, дали са редки или несъществуващи? :)

Има ги по портфейлите на зета, баджанака и т.н.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Миналата година четох, че са пуснали само 100 букви "Й" за тази година не знам нищо :)
Демек само 100 печелят 1000 литра
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

Миналата година четох, че са пуснали само 100 букви "Й" за тази година не знам нищо :)
Демек само 100 печелят 1000 литра

и тази година е така - 100 000 литра дават - 100 Й
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

обикновено редките букви , в случая Й ги пускат към края на играта.
За мен е глупава тази стратегия, по-добре през цялата игра да се случи някой да събере буквите.
Но пък от тяхна гледна точка, така като пускат печалбите в края, настървяват повече хората :)

И друго да кажа, не мисля че някой, който удари буква Й ще я продаде за 400 кинта, а няма да си вземе 1000 литра гориво.
Чак такива будали няма.
 
От: Купувам буквата "Й" от играта на Лукойл с талончетата

По принцип не зареждам на Лукойл, но скоро ми се наложи веднъж, и не знам защо имам спомен, че точно Й се падна (може и да се заблуждавам де).
Дано не съм го изхвърлил този талон :)
 

Горе