Купувам изоставени сайтове

pamir

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте, купувам изоставени сайтове на български език, ненужни на собствениците.

Изискванията ми са:
- да имат поне 70% уникално съдържание
- гугъл PR по-голям от нула (поне 1)
- без наказания от гугъл
- ниска цена
- тематика - предимно бизнес, фирмени сайтове, блогове, статии, да има текстове

Не е задължително да имат посещения.

Очаквам вашите предложения.
 
Последно редактирано:
От: Купувам изоставени сайтове

Здравейте,
имам сайт който напоследък не ми остава време да го подържам и му търся собственик, ако си заинтересован пиши ми на ЛС.
 
От: Купувам изоставени сайтове

Здрасти, да, разбира се интересувам се, пратих ти ЛС.
 
От: Купувам изоставени сайтове

Може би пропуснах да кажа, че предложението ми включва и блогове. PR може дори да е нула, но да има публикувано съдържание и някакави беклинкове към блога.
 
От: Купувам изоставени сайтове

Здравейте отново, добавих изискване да имат поне 70% уникално съдържание, иначе не вършат работа. Очаквам предложения.
 
От: Купувам изоставени сайтове

Писах ти ЛС, но останах без отговор...
 
От: Купувам изоставени сайтове

Здравей,
Аз имам сайт/блог за всичко около празниците, но не съм го обновявал от декември.НО все още си прави доста добри посещения, като всичко те идват от гоогле.PR e 0.Цялото съдържание е УНИКАЛНО и АВТОРСКО.Сам съм го писал.Ако си заинтересован от сайт за всичко около празниците ще се радвам да ми пишеш на лично или на мейл [email protected]

EDIT: сайта е www.praznik.info
 
От: Купувам изоставени сайтове

Темата е доста стара, но ако автора все още търси сайтове нека пише.. и аз имам няколко за продан :)
 
От: Купувам изоставени сайтове

Темата е доста стара, но ако автора все още търси сайтове нека пише.. и аз имам няколко за продан :)

Здрасти, да, все още търся и продължавам да купувам изоставени сайтове, стига да се вписват в изискванията - в първия ми пост в началото на темата. Пратих ти лично.
 
От: Купувам изоставени сайтове

Продавам онлайн магазин за биокозметика. Сайтът е активиран на 8 септември 2011г., но тъй като се фокусирахме върху вноса на био козметика и нямаме време и ресурс за подържане едновременно с това на директна търговия на дребно, предлагаме онлайн магазина за продажба. При интерес, ще дам подробности на лични.
 
От: Купувам изоставени сайтове

Добър подход. Изоставени сайтове да искаш в нета :)
 

Горе