Купувам линкове в подписи на bg-mamma

От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

Трябват ми активни профили, не изоставени :). Пишете ми ЛС а цена за 1 линк и адрес на профила в бг-мамма. мерси.

Не знам дали знаеш, но в подписите на bg-mamma е забранено да се публикуват линкове и ми се вижда малко набутване това, което го правиш
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

аз пък купувам цели профили, ето го моя велю пропъзишън:
ако вече са отраснали децата, майчинството с свършило , ходите на работа, готвите и нямате време за безполезни форуми, продайте профила си в бгмама, вместо да го пазите на щерката като наследство, може да вземе някой лев и да й купите сладолед!
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

Това ми звучи като
Ако вече ви се иска да теглите една м..на на доскорошните си дебилни съфорумнички в бг-мамма и да им кажете да си заврат тъпите съвети в г..а, време е да изкярите поне някой лев компенсация за мазохистичното си общуване с подобни индивиди.Просто продайте скапаня профил на някой почтен бизнесмен, преди децата ви да са отраснали и да започнат да ви се подиграват за глупостите, които сте поствали там.
:)
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

За съжаление това е най-посещавания и популярен форум, но така са ограничили начините за безплатна реклама, че не може птичка да припари :(
Имам горчив опит там....
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

Здравей Rossipel, наистина в правилата пише, че е забранено подписите да съдържат линкове, банери, изображения, слогени и др. елементи, които могат да се приемат като скрита или явна реклама на фирма, сайт, услуга или продукт, но аз имам там постове с подписи, сочещи към сайт (по-скоро блог) и досега нито са ми пратили предупреждение да ги махна, нито пък самите модератори са ги махнали (Модераторите и администраторите на форумите имат право без уведомяване по тяхна преценка да премахват от профила на даден потребител подобни елементи, които могат да се счетат като явна или скрита реклама.) , още повече самите постове с линк в подписа са от 6 месеца там...

@bedio, ето няколко форума (или категории от общи форуми) за майки и деца:
mama.btv.bg
kidsbg.com
forum.mamita-bg.com/
forum.rozali.com/
forum.abv.bg/
forum.az-jenata.com/
bg-mamma.bg/
mamaibebo.com/
Надявам се да ти свършат работа.
Поздрави!
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

можеш да сложиш линк но не се отваря, трябва да си го копираш и после да си го отвориш
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

Странно... Моите линкове в подписа се отварят нормално. Да не би да има значение броя на постовете и възраста на самият акаунт, понеже този който аз ползвам е на 3 години, и е с около 1000 поста. Бих ти пуснал и линк към някой от постовете, но поради различни съображения се възпирам.
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

Може и да има значение, моя акаунт беше нов и с малко постове и ме баннаха за 1 седмица
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

Може и да има значение, моя акаунт беше нов и с малко постове и ме баннаха за 1 седмица
При мен ми промениха на 2 пъти подписа на нов акк с плаин текст в стил ''Хулиганин, плати ни за да имаш подпис'', но за стари акаунти с порядъчно количество мнения мисля че не правят проблеми.
 
От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

При мен ми промениха на 2 пъти подписа на нов акк с плаин текст в стил ''Хулиганин, плати ни за да имаш подпис'', но за стари акаунти с порядъчно количество мнения мисля че не правят проблеми.

При стари акаунти се променя отношението. Пише се в стил: "уважаеми хулиганин, платете си, за да имате подпис".
 
От: От: Купувам линкове в подписи на bg-mamma

При стари акаунти се променя отношението. Пише се в стил: "уважаеми хулиганин, платете си, за да имате подпис".

хахах, това беше мн яко
 

Горе