Купувам линкове

ninjaprog

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте, търся да купя линкове на следните тематики: хотелски, туризъм, архитектура и строителство, здравна тематика, както и новинарски сайтове и сайтове на обща тематика.

Не е проблем да изпращам написани статии, да разменяме линкове и т.н. Линковете ми трябват само и единствено от SEO гледна точка.

Пишете с всякакви предложения на лично :rolleyes:
 
От: Купувам линкове

Прегледай ми двете теми в раздел продава се. Може да ти допадне нещо.
 
От: Купувам линкове

В подписa ми имaм линкове и ниши до ПР6. Пиши ми ЛС с мейлa дa ти прaтя сaйтовете.
Поздрaви
 
От: Купувам линкове

Здравейте,

благодаря на всички които писаха. Kamentk, ако можеш да ми пратиш поне линк към темите ще съм ти благодарен.

Ако все пак още някои има предложения, ще се радвам да сподели. Линкове си трябват :)
 
От: Купувам линкове

Пускам сега. Бях от тапаталк и за това нямаше как. Извинявам се за което.
 
От: Купувам линкове

Предлагам линкове в dokolko.com - бизнес каталог.
Цена: 3 лв на месец.
Ако Ви харесва ми пишете.
 
От: Купувам линкове

Предлагам линк в сайта в подписа (картинките). Ако ви върши работа, пишете едно ЛС ;)
 
От: Купувам линкове

1 седмица го чакам да се появи и да ми плати 2 статии с линкове. За 20 лв. циганска история, не работете с него! Добавям в черния списък на некоректните!
 
От: Купувам линкове

Хм, ами аз нямах проблеми с плащането от негова страна, но пък и отдавна съм на принципа първо плащане, след това поставяне на линкове или каквато и да е друга сделка.
В случая дори се наложи да изчака няколко дни, докато му поставя линковете, тъй като нямах възможност да го направя веднага.
 

Горе