Купувам микро нишови сайтове

Virosss

Active Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Интересувам се от микро нишови сайтове. Основните ми изисквания са:
- поне 2 уникални статии на английски език;
- сайтовете да са минимум на месец;

Ако има заинтересовани, могат да ми пишат ЛС с следната информация:
- сайт;
- уникални месечно;
- месечен доход (ако има такъв) и съответно от къде( Adsense, Clickbank.. );
- Желана цена за сайта.

П.С> Приемам оферти, само от хора с положителна репутация и минимум 100 мнения в форума.
 
От: Купувам микро нишови сайтове

@snux благодаря за предложенията, както и на останалите, които ми писаха. Ще изчакам още 1-2 дена за още оферти и ще видя евентуално какво ще взема.

Ще пиша на всички, които са ми изпратили оферти, дори и да не купя нищо от тях.

Все още очаквам и други с оферти :)
 
От: Купувам микро нишови сайтове

това дали имам 1-5 или 10000 мнения какво е значението като си плащам?

Аз само едно се питам... толкова ли не видя, че има хора, дето са писали, че търсят нишови сайтове да закупят и въпреки това си направих труда да отворя моя си тема, а не да пиша в чуждите?!? Та според теб с малко мнения и нагло ус*ране на темите на другите потребители ще е повод някой да ти се довери... е вероятно ще има и малка бройка, но определено си занижаваш шансовете за успех... та мисълта ми е...

Отвори си една твоя тема. Напиши какво точно търсиш и какви са ти изискваният и който има интерес ще ти пише. Надявам се да не вземеш много присърце критиката ми и... добре дошъл в форума все пак.
 
От: Купувам микро нишови сайтове

Да, прав си написал съм в темата ти за което не съм прав, извинявам се за което, реших да не пускам и аз 100 теми купувам, купувам.. и за това написах в твоята и все пак продължавам да си държа, че и едно мнение да има човек във форума, не значи че не е сериозен и не може да му се има доверие,знаеш много добре може да се съберат за 2-3 дни 100+ поста като започне да пише несмислени теми в кошчето и да ги направи, нали? Също така съм нов във форума и за няколко дни вече съм купил 1 сайт и продължавам да пиша на всеки който продава :)

P.S. НЕ мисля да се карам или да troll-вам както някой колеги правят
 

Горе